AdSense - słowa kluczowe

Witam,

Mam pytanie: czy skrypt reklam AdSense pobiera słowa kluczowe z mojej strony do wyświetlania reklam? Bo znalazłem stronę gdzie można znaleźć frazy za które dostaje się najwięcej $ za klik. I jestem ciekaw czy gdybym wrzucił te słowa do META KEYWORDS albo po prostu umieścił je na stronie, to czy wyświetlałyby mi się najdroższe reklamy.

Pozdrawiam,

Stalker

Google AdSense wyświetla reklamy w oparciu o treść znajdującą się na danej stronie. Owszem, niektórzy robią tak, że podają jakiś tekst, który jest naszpikowany pewnymi słowami, dodatkowo jest on w kolorze tła aby był niewidoczny, skutkiem czego reklamy wyświetlające się są związane z tym tekstem, aby zwiększyć efekt, dodaje się komentarze, mówiące robotowi google na jaki tekst ma zwrócić szczególną uwagę.

to o czym piszesz to Cloaking i jest a raczej był on stosowany przede wszystkim do sztucznego pozycjonowania stron. (algorytmy google skutecznie z tym walczą na szczęście)

co do adsense to nie ma sensu wyświetlanie reklam niby drogich na zupełnie nie tematycznych stronach bbo nikt Ci w nie nie kliknie (chyba że przypadkiem) - jesli nadal chcesz to możesz stosować cloaking ale nie zdziw się jak Ci strona poleci w SERPach lub dostaniesz bana lub smart pricing w adsense.