Advanced System Care 8 i skrót prawyAlt+x

Od jakiegoś czasu miałem problem z wpisaniem polskiej literki “ź”. Każdorazowo, obojętnie w jakim edytorze tekstu, po użyciu skrótu prawy Alt+x (jak dla wszystkich polskich znaków) wyskakiwało kwadratowe okienko, które powiększało fragment tekstu, na który zostało naprowadzone, ale nigdy nie pojawiła się literka ź :frowning: . Postanowiłem odinstalować ostatnio zainstalowane programy i okazało się, że literkę ź mogę wpisać bez problemu. Po kolejnych instalacjach odinstalowanych programów stwierdziłem, że przyczyną problemu był program Advanced System Care 8. Czy też mieliście tego typu problem? Ja już problemu nie mam, ale nie mam również ASC 8. :smiley:

 

Ja mam nadal ten problem. Miałem go przed instalacją ACS 8, i mam po dezinstalacji ACS 8 nadal. Po kombinacji prawy Alt +x wyskakuje program Lupa, to znaczy to pwiększenie o którym piszesz. I za nic nie mogę sobie z tym poradzić.

http://www.pcworld.pl/news/386700/Windows.8.spis.skrotow.klawiaturowych.html

Pod tą kombinacją jest jakiś skrót. Trzeba go wyłączyć.

http://www.centrumxp.pl/Windows8/2512,Skroty-klawiszowe-w-Windows-8.aspx

Dziękuję Ci za pomoc! Wypróbuję wieczorem, teraz obiad i potem wybory. Aha, zapomniałem napisać że mój system to 64-ro bitowy W7 Pro. Kiedyś przez przypadek uruchomiłem “Lupę” i jak na razie nie potrafię jej się pozbyć z tej kombinacji klawiszy Alt + x.

Wystarczy wyłączyć Monitor Wydajności [taka funkcja w ASC 8], ponieważ włącza to pełnoekranowy zrzut ekranu.

Dziękuję za poradę. Zaraz sprawdzę. :slight_smile:

Wystarszy że zmienisz sobie lub usuniesz ten skrót, nie trzeba całego monitora wydajności wyłączać :wink: