Advanced System Optimizer -blokowanie plików

Zainstalowałem ten program z płyty “Komputer Świat” Twój Niezbędnik nr 5/2007… Jest w nim opcja blokowania plików -Systweak File Encryptor- symbol zamkniętej kłódki. Problem z tym że nie wiadomo dlaczego ale jest u mnie aktywna i nie mogę jej wyłączyć. Nie moge przenosić plików pomiędzy dyskami. Używałem opcji w celu wyłączenia tego ale po akcji stan tego programu jest bez zmian. Myślałem że jak odinstaluje program problem zniknie. Ale nie chciał się normalnie odinstalować. Powyrywałem go po kawałku przy pomocy Unlockera. Po tym fakcie wszystko było zblokowane dalej tak samo. Zainstalowałem go więc powtórnie by w nim to odblokować, na razie nie wiem jak. Jeśli ktoś wie jak poradzić sobie z tym chwastem, to proszę o pomoc.

spróbuj usunąć wpis w rejestrze HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Systweak Inc

po odinstalowaniu zresetuj kompa i najwyrzej usuń pliki jakie zostały ci po Advanced System Optimizer

Może ktoś działał w tym programie i wie mniej więcej jak tam się poruszać. Dla mnie utrudnieniem jest już angielska wersja. Chodzi o to żeby odblokować dysk F. Wygląda na to że C i D działają dobrze.

Zrobiłem tak ale nie pomogło.

Czy ktoś może ma pomysł w jakim programie mogę odkodować hasło, którym prawdopodobnie odblokuje dysk F -chodzi o funkcje decryptor? Jaki program może podziałać odkodująco na pliki zaszyfrowane w Advanced System Optimizer?