AdwCleaner nagle przestał się otwierać

Tak zrobię.

Addition_15-06-2020 22.25.38.txt (49,0 KB) FRST_15-06-2020 22.25.38.txt (26,8 KB) Shortcut_15-06-2020 22.25.38.txt (56,8 KB)
No i teraz FRST jest większy!

1 polubienie

Dziękuję :slight_smile:
Wykonaj polecenia:

  1. Pobierz ten plik i zapisz w katalogu z FRST, tzn. C:\Users\oem\Desktop
    fixlist.txt (10,0 KB)
    “Plik naprawczy został utworzony tylko dla Ciebie, nie należy go stosować na innym komputerze”
  2. Uruchom FRST i kliknij Napraw, program wyłączy niepotrzebne procesy, zrobi Punkt Przywracania i zacznie pracę.
  3. Po restarcie wklej plik wynikowy.
  4. Sprawdź, czy możesz uruchomić ADWCleaner.
    Jeśli nadal nie działa, to wyłącz ESET Security i wtedy spróbuj.

Zrobię to jutro, bo coś mi Internet szwankuje i nawet nie wiem czy to co piszę otrzymasz.

Gdzie mam wkleić po restarcie plik wynikowy? On teraz znajduje się w C:\Users\oem\Desktop i nazywa się Fixlog. (Jeżeli dobrze rozumiem.)
Na razie aplikacje AdwCleaner , SmartFix , FRST64 nie otwierają się nadal.

Po wyłączeniu działania programu antywirusowego - nadal aplikacje się nie otwierają.

Jako “załącznik” jak wcześniej.

Fixlog.txt (32,4 KB)
Zrozumiałam, że mam go wysłać Tobie, więc wysyłam. Z góry przepraszam jeżeli coś robię nie tak.

W tej chwili musimy wyjechać z domu na umówioną wizytę u lekarza. Przepraszam, że mogę być dopiero około południa.

1 polubienie

Sprawdźmy system.

  1. Pobierz ten plik i zapisz w katalogu z FRST, tzn. C:\Users\oem\Desktop
    fixlist.txt (69 bajtów)
    “Plik naprawczy został utworzony tylko dla Ciebie, nie należy go stosować na innym komputerze”
  2. Uruchom FRST i kliknij Napraw, program wyłączy niepotrzebne procesy, zrobi Punkt Przywracania i zacznie pracę.
  3. To trochę potrwa, gdyż zainicjowane zostanie sprawdzanie spójności systemu.
  4. Po restarcie wklej plik wynikowy.

Już godzinę mam niebieski ekran. Na środku kręcą się kropeczki i pisze: Czekaj. Czy to się skończy i kiedy.

Piszę przez telefon!

Próbowałam wyłączyć komputer ale potem się nie włączał! Chyba za czwartym
Razem się ełączył znów niebieski ekran ze słowem Czekaj.

Bardzo się denereuję, bo to już 1,5 godziny!

Czy to się stało po zastosowaniu pliku naprawczego?

Czy coś jeszcze widać oprócz niebieskiego ekranu?
Jakieś napisy?

Tak, po zastosowaniu pliku naprawczego. Pisze: Czekaj.

I kręci się kółeczko z kropek.

To skanowanie systemu powinno się skończyć niedługo.
To samo by było, gdybym poprosił Cię o wpisanie odpowiedniej komendy samodzielnie.

Jeszcze troszkę cierpliwości.

Strasznie się boję, że dzieje się coś złego.

Czy boję się słusznie?