Aero efekt nie działa

No więc zakupiłem WindowBlinds 5.01 i ucieszyłem się, że będę miał wreszcie efekt aero. Niestety, rozczarowałem się i to bardzo. Nie ma tych “szklanek” dookoła folderów. Wszędzie indziej gdzie trzeba przeźroczystośc jest, jednak nie tam, a tak mi na tym zależało :frowning: .

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Nie chcę, żeby te pieniądze poszły na marne :frowning:

Ja też mam i jak to zrobić??

w WindowBlinds 5.01 powinien być taki efekt Diamond przynajmniej w mojej wersji i on jest prawie identyczny jak Aero

mawej very dziex za pomoc.

Nam chodzi o Windows Aero nie ojakiś tam Diament

NIe, nawet lekkiej przeźroczysrości nie ma.

a to nie wiem jak uzyskać. Przykro mi

Chociaż w opisie programu jest że można to uzyskać, ale nie wiem jak :mrgreen:

To niby wyżuciłem pieniądze w błoto? Bo mi zależało głównie na tym efekcie… :frowning:

Guauld nie martw się może ktoś przyjdzie z pomocą. W Vista Transformation Pack pisze że potrzeba WindowsBlinds, to musi coś tam być !!

Nie poddawaj sie ;P.Poszukaj innej skorki i sproboj ja zastosowac;p

Guauld nie martw się może ktoś przyjdzie z pomocą. W Vista Transformation Pack pisze że potrzeba WindowsBlinds, to musi coś tam być !!

Tak +windows blind=aero glass;p

A dokładniej??

Nawet w wersji demo można uzyskać przezroczystość :stuck_out_tongue: tylko że chyba w starszych wersjach, a i jeszcze spróbuj zarejestrować go, bo może tego nie zrobiłeś i dlatego masz demko a nie pełną wersje.

Ziom ale gdzie, dokładnie. PS. Po angielsku mam!!

chodzi Ci o rejestracje ? hmm wiesz po instalacji powinno Ci wyskoczyć okienko żebyś wpisał e-Mail i jakieś hasło. Jak nie to masz wersje demo.

czemu nie kupiłeś wersji 6, jest już przeceż dostępna?

6ma napewno glassa na obramówkach okien

Warunkiem działania przeźroczystości na oknach jest posiadanie odpowiedniej karty graficznej. Nie pamiętam jakie minimalne wymagania musi ona spełniać ale jeśli ich nie spełnia (tak jak moja zintegrowana w laptopie) to przeźroczystość działa jedynie dla paska zadań. Natomiast o przeźroczystości w oknach można zapomnieć.

Sprawdź czy twoja karta jest wystarczająca dla tego efektu, jeśli nie to program (chyba w opcjach) powinien wyświetlić komunikat o tym, że karta nie spełnia minimalnych wymagań dla danego efektu.

Osobiście testowałem wersję 5.1 i coś mi się zdaje, iż była to pierwsza wersja oferująca przeźroczyste okna. Dlatego spróbuj zainstalować wersję 5.1 lub najnowszą 6.0 i daj znać czy problem nadal występuje.

Podaj też model karty graficznej zamontowanej w komputerze.

A tak BTW - WindowBlinds jest po polsku, w opcjach należy tylko zmienić język na nasz ojczysty.

Pozdrawiam.

kup viste a bedziesz mial pasek areo i po problemie :mrgreen:

spid3 daj mi 1000zł na viste i na kompa to zainstaluje sobie :!:

Złączono Posta : 06.11.2007 (Wto) 9:02

Ja mam WB6 En. Radeona 9600 Pro 128Mb

Ps. Wyjaśnij jak dojść do tych okienek, nie mam możliwości zmiany języku. A Angielski to ja znam od strony wulgarnej@ !!

przecież Home Premium (basc nie ma aero glass) kosztujew 350zł (oem), chyba że wolisz wydac 1000 tylko po to by mieć pomoc techniczną z której i tak nie skorzystasz…