Aero efekt nie działa

(Guauld) #1

No więc zakupiłem WindowBlinds 5.01 i ucieszyłem się, że będę miał wreszcie efekt aero. Niestety, rozczarowałem się i to bardzo. Nie ma tych "szklanek" dookoła folderów. Wszędzie indziej gdzie trzeba przeźroczystośc jest, jednak nie tam, a tak mi na tym zależało :frowning: .

Czy ktoś jest w stanie mi pomóc? Nie chcę, żeby te pieniądze poszły na marne :frowning:

(Animologic) #2

Ja też mam i jak to zrobić??

(mawej) #3

w WindowBlinds 5.01 powinien być taki efekt Diamond przynajmniej w mojej wersji i on jest prawie identyczny jak Aero

(Animologic) #4

mawej very dziex za pomoc.

Nam chodzi o Windows Aero nie ojakiś tam Diament

(Guauld) #5

NIe, nawet lekkiej przeźroczysrości nie ma.

(mawej) #6

a to nie wiem jak uzyskać. Przykro mi

Chociaż w opisie programu jest że można to uzyskać, ale nie wiem jak :mrgreen:

(Guauld) #7

To niby wyżuciłem pieniądze w błoto? Bo mi zależało głównie na tym efekcie... :frowning:

(Animologic) #8

Guauld nie martw się może ktoś przyjdzie z pomocą. W Vista Transformation Pack pisze że potrzeba WindowsBlinds, to musi coś tam być !!

(Tagginek3) #9

Nie poddawaj sie :stuck_out_tongue_winking_eye:.Poszukaj innej skorki i sproboj ja zastosowac;p

(Animologic) #10

Guauld nie martw się może ktoś przyjdzie z pomocą. W Vista Transformation Pack pisze że potrzeba WindowsBlinds, to musi coś tam być !!

(Tagginek3) #11

Tak +windows blind=aero glass;p

(Animologic) #12

A dokładniej??

(Feelek3) #13

Nawet w wersji demo można uzyskać przezroczystość :stuck_out_tongue: tylko że chyba w starszych wersjach, a i jeszcze spróbuj zarejestrować go, bo może tego nie zrobiłeś i dlatego masz demko a nie pełną wersje.

(Animologic) #14

Ziom ale gdzie, dokładnie. PS. Po angielsku mam!!

(Feelek3) #15

chodzi Ci o rejestracje ? hmm wiesz po instalacji powinno Ci wyskoczyć okienko żebyś wpisał e-Mail i jakieś hasło. Jak nie to masz wersje demo.

(xomo_pl) #16

czemu nie kupiłeś wersji 6, jest już przeceż dostępna?

6ma napewno glassa na obramówkach okien

(Homik1983) #17

Warunkiem działania przeźroczystości na oknach jest posiadanie odpowiedniej karty graficznej. Nie pamiętam jakie minimalne wymagania musi ona spełniać ale jeśli ich nie spełnia (tak jak moja zintegrowana w laptopie) to przeźroczystość działa jedynie dla paska zadań. Natomiast o przeźroczystości w oknach można zapomnieć.

Sprawdź czy twoja karta jest wystarczająca dla tego efektu, jeśli nie to program (chyba w opcjach) powinien wyświetlić komunikat o tym, że karta nie spełnia minimalnych wymagań dla danego efektu.

Osobiście testowałem wersję 5.1 i coś mi się zdaje, iż była to pierwsza wersja oferująca przeźroczyste okna. Dlatego spróbuj zainstalować wersję 5.1 lub najnowszą 6.0 i daj znać czy problem nadal występuje.

Podaj też model karty graficznej zamontowanej w komputerze.

A tak BTW - WindowBlinds jest po polsku, w opcjach należy tylko zmienić język na nasz ojczysty.

Pozdrawiam.

(Krzysztof128) #18

kup viste a bedziesz mial pasek areo i po problemie :mrgreen:

(Animologic) #19

spid3 daj mi 1000zł na viste i na kompa to zainstaluje sobie :!:

Złączono Posta : 06.11.2007 (Wto) 9:02

Ja mam WB6 En. Radeona 9600 Pro 128Mb

Ps. Wyjaśnij jak dojść do tych okienek, nie mam możliwości zmiany języku. A Angielski to ja znam od strony wulgarnej@ !!

(xomo_pl) #20

przecież Home Premium (basc nie ma aero glass) kosztujew 350zł (oem), chyba że wolisz wydac 1000 tylko po to by mieć pomoc techniczną z której i tak nie skorzystasz.....