Aero Glas

Poszukuję rozwiązania problemu usunięcia znaku wodnego po zainstalowaniu najnowszego uaktualnienia wspomnianego programu a działającego pod wersją Windows 1909! Najnowsza wersja Aero Glass to 1.5.13 jeżeli ktoś jest w stanie udzielić sensownej porady,dziękuję.

Pobierałeś z tej strony? http://www.glass8.eu/
Możesz pokazać zrzut ekranu jak wygląda ten znak wodny?

Jak wygląda ten znak wodny ?

www. itd.czyli cały adres.Ponoć po aktywacji tak jak w Windows-ie to logo się traci! Ale gdzie i jak aktywować to najstarsi górale nie wiedzą

Dokładnie tak jak adres który podałeś i to jest umieszczone w prawym dolnym rogu.W poprzedniej wersji po podmianie bibliotek to się straciło a tu jak na razie z bibliotekami pod 1909 cisza…

1 polubienie

Aby usunąć znak wodny, trzeba mieć klucz licencyjny. Klucz licencyjny można uzyskać po dotacji na rzecz projektu.

Tylko gdzie go wpisać??

Źle się wyraziłem. Na forum dla projektu piszą, że dla osób dorzucających się do projektu jest osobna wersja, która nie zawiera znaku wodnego. To nazywają licencjonowaniem. Zakładam zatem, że konieczny jest kontakt z supportem w celu weryfikacji statusu donacji.

EDIT: Aby aktywować AeroGlass, należy umieścić plik z kluczem licencyjnym w głównym katalogu programu.

1 polubienie

Dzięki,to przeczytałem tylko jak widzę,że chcą za dużo danych to mam dość! muszę poczekać z pewnością ktoś umieści w sieci bibliotekę DWMGlass a to rozwiązuje problem.

A jakich to danych chcą?

“Użyj adresu e-mail powiązanego z kontem PayPal w momencie darowizny.” i tu jest problem i to poważny bo takowego czegoś nie posiadam.

Można zrobić darowiznę przy pomocy karty. PayPal nie jest konieczny. Bez względu na formę płatności, dane będziesz musiał podać. Nie po to, aby ktoś je zbierał, ale po to, aby system miał pewność, że płacisz Ty i nikt nie próbuje Cię oszukać.

Dzięki za podpowiedzi ale dam sobie ,siana" Jak na razie zakończyłem zabawę z Aero Glass.Pozdrawiam kolegów i Dosiego Roku 2020