Aero Glass w Viscie Home Basic

Witam, posiadam Viste Home Basic, oraz Laptopa gdzie jest zainstalowany system Vista Home Premium, chcialem miec styl Aero rowniez na komputerze stacjonarnym gdzie jest zainstalowany Home Basic, szukalem informacji odnosnie zmiany stylu w Home Basic, znalazlem tylka ta inforamacje http://vista.dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=6208 ale niestety to nie dziala, zminil sie pasek na szary, ale nie ma opcji przezroczystosci, ale nic wiecej, ale czytalem opinie ze tak jest u wszystkich. Jest moze opcja skopiowania stylu Aero z laptopa i wgranie do komputera ktory ma zinstalowany Home Basic ?? Lub jakis inny sposob ?? Przepraszam za polskie znaki ale cos sie stalo i nie mam tylko pokazuja sie “krzaczki”.

Bardzo prosze o pomoc z gory dziekuje, pozdrawiam.

Spróbuj tego ale nic nie obiecuję:

Aby w systemie Windows Vista Home Basic uruchomić Aero Glass należy

  1. Uruchomić edytor rejestru (kliknij Start i wpisz regedit, kliknij OK.)

  2. W lewym oknie odnajdź klucz HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\ \Windows\DWM

  3. W prawym oknie znajdź wartość Composition Policy i zmień jej wartość na 2

Po restarcie komputera Aero Glass będzie już dostępny.

Napisz do użytkownika aero on podobno to robił (i ile dobrze pamiętam)

viewtopic.php?f=22&t=173640&p=1247331&hilit

Poza tym było już to wiele razy omawiane

A tak uściślając to styl Aero przecież masz :stuck_out_tongue:

pewnie chodziło Ci o Aero Glass

Witam, czytalem post Aero, ale niestety styl Aero Glass, jest niekompletny, tak samo jak u mnie, a nie ma nakładki tak jak na XP, juz nie patrze ze komputer bedzie wolniej dzialal bo i tak mam dwa systemy, ale w XP nie chce wgrywac nakladki bo na XP gram w gry i nie chce aby komputer zamulal.

w/w, moze jest nakladka na Viste aby wygladal jak Vista Home Premium.

Pozdrawiam i dziekuje za odpowiedz.

gregoryfx , od czego masz dział Vista? Czytaj opisy działów, zanim założysz temat.

Nazwij temat konkretnie, inaczej wyciągnę konsekwencje.