Aero Glass

(Marcin Skowronski) #1

Witam,

mam prośbę, czy mógłby ktoś skopiować i wstawić na Forum plik systemowy aero glass theme, abym mógł go dodać do folderu systemowego Themes, by mieć Aero Glass w edycji Home Basic?

Czy jest w ogóle taka możliwość?

Pozdrawiam

(mati75) #2

najciemmniej pod latarnią http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 ... Home+Basic?

(Marcin Skowronski) #3

Te wpisy w rejestrze NIE działają, więc dlatego pytam.

(mati75) #4

a jaka karta graficzna?

(Pawbrotm) #5

Bardzo proszę:

http://odsiebie.com/pokaz/1551174---5bce.html

(plik z Visty Home Premium)

(Marcin Skowronski) #6

Moja karta graficzna to Mobile Intel® 965 Express Chipset Family

(Pawbrotm) #7

Mam taką samą i Aero działa bardzo dobrze.

(Marcin Skowronski) #8

Chyba jednak Microsoft ma rację, Aero Glass w Vista Home Basic uruchomić nie można. :frowning:

(ProTofik) #9

jak to nie działają? mi na HB działała, ale trochę inny sposób użyłem (sam wymyśliłem).

(Marcin Skowronski) #10

A mógłbyś się podzielić tym sposobem? :slight_smile:

Byłbym wdzięczny

(ProTofik) #11

ok więc trochę się rozpisze.

Nie obiecuje że to zadziała, u mnie zadziałało ale u kumpla tylko w połowie "było aero ale nie było przezroczyste." :frowning:

Jeżeli ci się uda to nawet po zmaksymalizowaniu okna nadal będzie przezroczyste (jak w Windows 7) Przykład :slight_smile:

Pozdrawiam.

BTW: Rzecz jasna robisz to na własną odpowiedzialność. Jeżeli coś się stanie złego to na 99.9% coś źle zrobiłeś.

(Daj znać czy pomogło, jak pomoże to dam do "Sprawdzone porady")

(Marcin Skowronski) #12

To działa! Ale tylko przy zmaksymalizowaniu okna. Pasek zadań robi się przezroczysty też tylko wtedy, gdy zmaksymalizuje jakieś okno. Ale mimo wszystko dzięki za poradę.

Pozdrawiam

(ProTofik) #13

dzięki, czyli myślę że masz tak, normalnie okna masz nieprzezroczyste ale Aero, a po zmaksymalizowaniu masz przezroczyste, również aero?

Chcę się upewnić bo mam zamiar to opatentować :slight_smile:

(Marcin Skowronski) #14

Normalne okna nie są przezroczyste, i nie wiem czy to Aero, ale jak zmaksynaliuję okno to robi się przezroczyste i pasek zadań też. Jeśli żadne okno nie jest zmaksymalizowane to pasek zadań ma kolor czarny-wyblakły.

(ProTofik) #15

OK, mam nadzieje że pomogłem :slight_smile:

(Marcin Skowronski) #16

oczywiście, że tak :slight_smile: