Aero Glass

Witam,

mam prośbę, czy mógłby ktoś skopiować i wstawić na Forum plik systemowy aero glass theme, abym mógł go dodać do folderu systemowego Themes, by mieć Aero Glass w edycji Home Basic?

Czy jest w ogóle taka możliwość?

Pozdrawiam

najciemmniej pod latarnią http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15 … Home+Basic?

Te wpisy w rejestrze NIE działają, więc dlatego pytam.

a jaka karta graficzna?

Bardzo proszę:

http://odsiebie.com/pokaz/1551174—5bce.html

(plik z Visty Home Premium)

Moja karta graficzna to Mobile Intel® 965 Express Chipset Family

Mam taką samą i Aero działa bardzo dobrze.

Chyba jednak Microsoft ma rację, Aero Glass w Vista Home Basic uruchomić nie można. :frowning:

jak to nie działają? mi na HB działała, ale trochę inny sposób użyłem (sam wymyśliłem).

A mógłbyś się podzielić tym sposobem? :slight_smile:

Byłbym wdzięczny

ok więc trochę się rozpisze.

Nie obiecuje że to zadziała, u mnie zadziałało ale u kumpla tylko w połowie “było aero ale nie było przezroczyste.” :frowning:

Jeżeli ci się uda to nawet po zmaksymalizowaniu okna nadal będzie przezroczyste (jak w Windows 7) Przykład :slight_smile:

Pozdrawiam.

BTW: Rzecz jasna robisz to na własną odpowiedzialność. Jeżeli coś się stanie złego to na 99.9% coś źle zrobiłeś.

(Daj znać czy pomogło, jak pomoże to dam do “Sprawdzone porady”)

To działa! Ale tylko przy zmaksymalizowaniu okna. Pasek zadań robi się przezroczysty też tylko wtedy, gdy zmaksymalizuje jakieś okno. Ale mimo wszystko dzięki za poradę.

Pozdrawiam

dzięki, czyli myślę że masz tak, normalnie okna masz nieprzezroczyste ale Aero, a po zmaksymalizowaniu masz przezroczyste, również aero?

Chcę się upewnić bo mam zamiar to opatentować :slight_smile:

Normalne okna nie są przezroczyste, i nie wiem czy to Aero, ale jak zmaksynaliuję okno to robi się przezroczyste i pasek zadań też. Jeśli żadne okno nie jest zmaksymalizowane to pasek zadań ma kolor czarny-wyblakły.

OK, mam nadzieje że pomogłem :slight_smile:

oczywiście, że tak :slight_smile: