Aero nie działa po użyciu sunrise seven

Używałem programu Sunrise Seven większości zmieniałem wygląd (ikona startu, przezroczyste okna, zmiana koloru paska zadań).

Teraz nie działa Aero (usunąłem Sunrise Seven i dalej nie działa)

Patrzyłem również w zakładce Usługi i Kompozycje są Uruchomione i uruchamiają się automatycznie.

Menedżer sesji Menedżera okien pulpitu również jest uruchomiony oraz uruchamia się automatycznie.

Narzędzie do wykrywania problemów z przezroczystością wykryło że Menadżer okien pulpitu jest wyłączony.

Sterowniki do kraty graficznej odinstalowałem i zainstalowałem ponownie ale nie działa.

Nie mogą przywrócić systemu ponieważ daty przywracania są z wczorajszego dnia gdy już nie działało.

Przed napisaniem tego wątku sprawdziłem w google ale nic nie znalazłem co mogłoby mi pomóc.

Proszę Was o pomoc

Sunrise 7 jak zresztą cała reszta programów które upodabniają system operacyjny do innej wersji są naszpikowane wielką ilością programików które potem powodują że po powrocie do oryginego stanu systemu jest on często bardzo niestabilny i tak właśnie masz teraz.

Udało mi się jednak przywrócić system i wszystko działa.

Czytałem również że można ten problem rozwiązać poprzez stworzenie nowego konta jednak u mnie to nie zadziałało ale może komuś się przyda.

Mimo wszystko dziękuje za odpowiedź