Aero, szaro buro i ponuro

Jak maksymalizuje okna wszytsko robi się czarne.

Co z tego że miało tak być. Jest jakiś spoób żeby to naprawić? Lub jakaś aplikacja która rozciąga okna do pożądanych rozmiarów?

to normalne, ale na forum JCXP.net znaleźli na to sposób : http://www.jcxp.net/forums/index.php?showtopic=14942 (ang)

Dzięki, pomogło :slight_smile:

To daj receptę po polsku :slight_smile:

Dzięki - po pracy spróbuję :slight_smile:

Pozdrawiam

jaki plik?

Poszukaj przez GOOGLE - UXThemePatcher - tak było już w XPeku żeby można było zmieniać kompozycje :slight_smile:

a nie mógł by ktoś napisać normalnej intrukcji z plikami które trzeba podmienić krok po kroku bo z tej do góry za bardzo nic nie rozumiem… :oops:

plik aero.smstyles który modyfikujesz by mieć aero glass, ehh tylko panienki wam w głowach przez to czytać ze zrozumieniem nie potraficie :slight_smile:

no ale w jaki sposób mam go zmodyfikować? jakim programem?

Czytaj pierwszy post przecież napisałem!

Tymi programami: resource hacker, winhex lub innym programie do plików binarnych

no ale właśnie tego nie rozumiem.

wszedłem w C:/Windows/Rescoures/Themes/aero no i co mam tam zrobić?

Lepiej to zostaw bo skończy się na reinstalce Visty.

:slight_smile:

no ale właśnie tego nie rozumiem.

wszedłem w C:/Windows/Rescoures/Themes/aero no i co mam tam zrobić?

czy ty sie naćpałeś czegoś prościej już nie potrafie, instrukcja jest banalnie prosta a ty doszukujesz się drugiego sensu w niej, przeczytaj uważnie co napisałem wcześniej!.

ok już otworzyłem ten plik za pomocą resource hacker tylko nie wiem jak mam zapisać. chodzi o 2 punkt. mam prosbe czy mógłbyś zagadać do mnie na gg?5431915

możecie dać screena po modyfikacji??

Czy mógłby ktoś rozjaśnić ten punkt? Otwieram ten plik w WinHex i jestem przy linii (offset) 00023C40. Jak znaleźć ten ciąg “ff”? A już naprawdę byłbym wdzięczny (i pewnie nie tylko ja) gdyby ktoś dał linka do pliku aero.msstyles już po modyfikacji. Z góry dzięki.