Aero tnie się

Witam. Mam mały problem. W windows 7 rc tną mi sie “bajery” graficzne. Np. kiedy otwieram lub zamykam okno, nie zamyka sie płynnie tylko lekko sie zacina, lecz nie o same okna chodzi. Instalowałem stery do karty graficznej i dale nic.

Co może być przyczyną problemu?? Na Viście wszystko działa płynnie

Pozdrawiam

Może właśnie przez niedopracowane jeszcze sterowniki do systemu?Jaką masz kartę graficzną?

Najważniejsze,jaką masz kartę graficzną,proca i ile ramu.

Proc: Core 2 Duo E7400, grafa: Nvidia 9800 GTX+, 4GB ram.

Z Vistą nie mam problemu to czemu z Siódemką tak jest ? ;/ I to przy takiej konfiguracji?

Bez żadnego sterownika cięło się, po instalacji stera dla Windows 7 prosto ze strony producenta nadal to samo

Musisz poczekać na bardziej dopracowane sterowniki NVIDIA pod nowy system. Po drugie “przycinanie aero” jest jednym z błędów nowego systemu (miejmy nadzieję że zdążą to jeszcze poprawić).

Już to wcześniej rozpatrywaliśmy i jest to po prostu nie dopracowanie ze strony Microsoftu. Nie przejmuj się tym z twoim kompem/kartą graficzną jest wszystko w porządku… Teraz tylko trzeba czekać aż Microsoft wypuści jakąś łatkę bądź naprawi problem do wersji RTM

Poczekaj na RTM wtedy poprawią sterowniki

Aha, czyli to niedopracowanie :slight_smile: Dziekuje za pomoc.

U niektórych ludzi na oficjalnych build-ach 7000 i 7100 występuje ten efekt szarpania. Jednak MS to już naprawił od build-u nieoficjalnego 7127.

Nie ma.

build 7127 dostępny jest tylko dla wybranych beta testerów, więc nie ma możliwości aktualizacji. :slight_smile:

NVidia tworzy swoje sterowniki więc nie ma co liczyć że MS je będzie poprawiał w RTM, jedynie mogą lepiej działać.

wracając do tematu to trzeba pamiętać że te system jest w fazie testów i należy liczyć się z tym że nie wszystkie sterowniki będą działać jak należy.

To żeby nie zakładać nowego tematu:

Build który mam zainstalowany to 7100. Czy jeżeli zostanie oficjalnie wydany nowszy build to czy będę mógł jakoś zaktualizować Sevena do tej wersji bez konieczności ponownego pobierania i instalacji systemu??

Żadna darmowa oficjalna wersja się już nie ukaże była Beta 7000 jest RC1 7100 i następnie będzie RTM 7xx0.

Jedynie możesz spróbować nieoficjalne wersje.

Nie ma co się przejmować, ja od buildu 7077 nie miałem żadnego problemu na 6-letnim komputerze :lol:

Pamiętam tylko jak zainstalowałem build 6xxx to nie było sterów do mojej karty i nie mogłem ustawić rozdzielczości 1440x900 i wywaliłem :stuck_out_tongue:

W tej chwili mam 7229 i wszystko nadal płynnie i bez problemów. 8)

Pozdro.

6-cio letni ale na pewno z nowszymi podzespołami :smiley:

W sumie tak, ale szczerze mówiąc z większych zmian to tylko GPU (z MX440 na FX550 1,5 roku temu) :stuck_out_tongue:

To nie jest prawda, również na 7137 tnie.