Aero we windows 7 beta build 6956

@up: Jako że seven i vista to to samo jąrdo (chyba), to napiszę, że u meni na viście aero ruszy już z karta GF 6600, z 256mb vram. Tak samo powinno być w sevenie, albo chociaż podobnie.

Standard VGA Graphics Adapter (64 MB)

ATI Radeon 9200 (RV280)

VirtualUniverse21 ,

za słaba grafa na aero

Miałem Geforce grafike ale zmieniłem na ATi nie wiedziałem ze takie bedą komplikacje.

na 6600GT już chodzi…

Czyli co mam znmienić karte graficzną na lepszą jaką polecacie??

Może zrób osobny temat i naisz za ile kasy mamy ci wybrać tą grafę. a nie licząc kasy to polecam same nowości, np,. Geforce 9800, Geforce 9600, GTX 260 ;-D

A jakas w przedziale cenowym od 200 zl do 300 jaka jest najlepsza karta na Aero ?.

Szukaj czegoś między GF 6600GT a GF 7600GT. Jednakże pamiętaj a tym, że karta w Twoim przypadku ma być na złączu AGP - sprawdź czy płyta główna obsłuży transfer AGP 8x. Nowa GF 6600GT (jeszcze można kupić w sklepach) to wydatek około 200 złotych. Pamiętaj też o zasilaczu!! Markowy min. 400W.

Pozdrawiam

Witam posiadam WIndows Build 7000 i nie posiadam opcji ‘‘Enable Transparency’’

a okienko wygląda tak:

http://i41.tinypic.com/ejddtx.jpg

Wiecie może jak ustawić to Aero ?

Sonny1908 , jaką masz kartę graficzną? Sterowniki instalowałeś?

Karta grafy ati radeon 9250 128mb ale sterowniki z xp chodzą normalnie na windowsie 7 i gry też działają na tych sterach.

na tej karcie aero nie uzyskasz

Jeśli się nie mylę to aero działa na kartach obsługujących directX 9c a radeon 9250 wspiera tylko 9b więc nic nie zdziałasz…