Aero we windows 7 beta build 6956

Wiecie jak zastosować pasek super taskbar wtej wersji windowsa?.

Nie trzeba. Superbar jest od razu dostępny.

A jak go aktywować :slight_smile: ,bo ja mam coś takiego.

http://img53.imageshack.us/my.php?image=52930364bl0.png

To jest właśnie ten cały superbar :x

Tyle że po prostu aero jest wyłączone, dla tego pasek wygląda obrzydliwie.

a jak włączyć funkcje Aero??? bo ja też nie mam tych pięknych przezroczystych okienek :frowning:

Pewnie gdzieś w ustawieniach ekranu. Wciśnij na wolne miejsce na pulpicie i wybierz “Personalize” i tam poszukaj. Ja w buildzie 7000 miałem od razu włączone.

no ja mam build 7000 ale niemam aero ;/

To spróbuj tak jak ja Ci napisałem :slight_smile: . W ew. we właściwościach “Mojego komputera”, w zakładce “Zaawansowane” jest coś takiego mniej więcej jak “wydajność”. Tam może być. (Jak włączysz tę zakładkę to będą 3 przyciski). :slight_smile:

artin.van.bruyen ,

a może po prostu Twoja karta graficzna nie spełnia wymagań ?

U mnie aero glass nie było dostępne od razu, po zainstalowaniu sterowników z windows update dopiero aero glass miałem właczony

ja mam grafike VIA Chrome 9 HC czy jakoś tak 256 MB. co o tym sądzicie? wina po stronie słabej grafy??

artin.van.bruyen ,

a instalowałeś najnowsze sterowniki pod kartę graficzną ?

samo sciągło jakieś :slight_smile:

artin.van.bruyen ,

i nadal bez aero glass ?

Jeśli nadal nie masz aero glass, klikasz prawoklikiem na pulpit/personalize/zmień sobie theme na jakieś inne, bądź klikasz na window color i zaptaszasz opcję enable transparency i potem klikasz na save

aero , dzięki. juz mam moje wymarzone Aero :smiley:

zmieniłem temat na inny i jest :smiley:

artin.van.bruyen powiedz mi jak to zrobiłeś czy jakieś sterowniki trzeba zainstalować? bo ja już wszystkiego próbuje nie wiem co robię nie tak :frowning:

VirtualUniverse21 , jaką masz grafikę :?:

To taki ma być ten pasek? mi chodzi ot o zeby był bardziej przeżroczysty a jest szaro biały:(

VirtualUniverse21 ,

Przeczytaj posty wcześniejsze w tym temacie, a będziesz wiedział co zrobił kolega, aby odpalić aero glass.

Poza tym, jaką masz kartę graficzną ?

Nie wszystkie starsze grafiki aero obsłużą

Nie wszystkie karty Aero obsłużą. W nVidii to chyba od 7600GT.