Aerocool aeroracer czy s9 pro?


(Zapas9) #1

Ostatnio zakupiłem na allegro po dobrej cenie dwie obudowy. A ponieważ naprawdę nie myślałem , że mi się uda aż dwie więc jedną z nich muszę sprzedać .

aerocool aeroracer ( 100zł całkowity koszt )

aerocool s9 pro (82 zł całkowity koszt )

http://obudowy.info/produkty.php?id=300 ... ria_id=106

http://obudowy.info/produkty.php?id=278 ... ria_id=106

Chodzi mi o to która jest lepsza ( konfiguracja to co w opisie ) , nieważne już ile dostanę za tą czy inną tylko , która jest lepsza aby sobie zostawić.Wiem natomiast , że obie są lepsze od ciasnego tego czegoś co mam w opisie ( I-box ).


(Borkowskiba) #2

Ja bym zostawił aerocool s9 pro a tą 2 sprzedał.


(Konrad2652) #3

Jeżeli s9 nie posiada czegoś “anty-kurzowego” przy tym wielkim wiatraku to bym się jej pozbył - pewnie działa jak odkurzacz :), a 9 zatok 5.25" chyba Ci nie potrzebne, a w areo masz o i więcej wew. zatok 3.5". Poza tym wiatrak w areo racer raczej będzie wystarczający. No i myślę, że jest ładniejszy design :roll:


(Zapas9) #4

Nie oczywiście , że nie posiada anty kurzowego filtra . W sumie ciekawe czy często się psuje ten wiatrak , bo później raczej niemożliwe go wymienić a w aeroracer to już da radę na np.

AAB COOLING SUPER SILENT FAN 25

http://allegro.pl/aab-cooling-super-sil … 31219.html

Poza tym tylko nie wiem czy ona ( aeroracer ) nie będzie tak ciasna jak ten i-box , ale być może obawy są bezpodstawne . Ale zobaczymy co przyniosą inne odpowiedzi

Jeszcze inną sprawą jest to , że po czasie jakiś 2 miesięcy kupię sobie płytkę główną ASROCK 770 EXTREME3 + asus xonar dg ( pci ) + silentum pc spartan więc dlatego o to pytam.

Czy mieszczą się do niej bardzo długie karty graficzne ? ( obie obudowy ) , ponieważ za jakiś rok niecały pewnie przejdę na jakąś naprawdę mocną.

Dodane 02.05.2011 (Pn) 22:24

w końcu zostawił aeroracer bo w sumie nawet sporo miejsca ( chociaż s9 pro gigantycznie dużo jak na midi tower ) i lepsze dopasowanie elementów zdecydowanie , karta graficzna nie wisi w powietrzu ( no bo w s9 pro to tak płytę dało się dopasować , że to wisiało , a jak z kolei dokręciłem płytę bez dystansu wcale od blachy tylnej to nie mogłem karty wkręcić ). Do s9 pro jest może i dużo dodatków ( takie fajne gumowe sankopodobne coś do dysków) ale z kolei jakość tych blach wydaje się słabsza jakaś. Poza tym nie wiem jeszcze jak to będzie jak zmodernizuję sprzęt i będę chciał dać silentum pc spartan na procek ( phenom II x4 zamiast tego co mam teraz ) i się okaże , że wiatrak od obudowy to blokuje.