Aerocool PGS X-Warrior Black / Blue LED - opinie

Witam. Od jakiegoś czasu zastanawiam się nad wyborem obudowy. Miałaby ona służyć przez co najmniej kilka kolejnych lat. Zastanawiałem się nad modelem od AeroCool - Aerocool PGS X-Warrior Black / Blue LED. Wydaje się w miarę porządna i przyszłościowa jak na tą cenę w Proline. A co wy na to? Macie jakieś inne propozycje?

Słabizna jak prawie wszystko od tego producenta. Podaj cenę, w jakiej się chcesz zmieścić i co chcesz.

Chciałbym aby budżet zmieścił się w 200 zł, ale ewentualnie 250 jeżeli jakaś bardziej przyszłościowa. Tylko nie proponujcie żadnych Brutusów, bo mi się przejadł ich wygląd.

Ja mogę polecić: SilentiumPC Pilum

Piluma już niestety się nie kupi, chyba że używane, a i używanych na rynku wtórnym nie widać.

Gladius lub za 10 zł więcej wersja Window

http://www.proline.pl/?p=SPC+GLADIUS+GD-800

Core 3000

http://www.proline.pl/?p=FTD+CORE+3000

A co myślicie o tej obudowie? Zalman Z11 Plus USB3.0

Pokemon, jest za droga jak na swoje możliwości, dla kart 290mm, wyłamywanie śledzie, brak filtrów w paru miejscach gdzie tańsze mają, szkielet bazujący na Z9 którego można kupić poniżej 200 zł, tu nagle za brzydala na tym samym szkielecie karzą płacić 270 zł, osobiście kupował bym Regnuma L-50, lub jeszcze dozbierał i brał Fractala Arc Midi, budy bardziej funkcjonalne i nie straszą wyglądem.

W Gliwicach by wziął Piluma, może pojadę i będę sprzedawał drożej :D?

IMO Core 3000 lepszy, chyba że wyżej - Regnum L50, Arc Midi Tower.

A co o tej obudowie? Solidna, stonowany wygląd, możliwość ukrycia kabli, ciekawe rozwiązanie mocowania dysków twardych, a przy tym nie wygórowana cena. Antec Gamer One USB 3.0

Brak montażu długich kart graficznych.

Core 3000 lepiej od tego Anteca wypada, ma więcej filtrów, śledzie nie są wyłamywane, jest kontroler do wentylatorów, mieści grafiki do 420mm (jeśli zdemontuje się jeden koszyk na HDD) standardowo 270mm, Antec max na grafiki ma 266mm, chłodzenie CPU Antec 155mm, Core 160mm co zwiększa wybór chłodzeń, jedyne co przemawia za One to USB3.0 na froncie z możliwością zdegradowania do 2.0 przy starszych płytach i wygląd, ale Core też może mieć USB 3.0 np Bitfenix robi adaptery 4x USB3.0 w zatoce 3,5 lub 2x USB3.0 w zatoce 5,25.

A zależy ci też na wyglądzie tej obudowy? Możesz zaglądnąć na [url=http://*********

Zalmany Z9 to obudowy-sitka bez filtrów przeciwkurzowych na górze i z boku a obudowa-sitko bez wspomnianych filtrów sprawia, że kompa trzeba częściej czyścić