Agito.pl - dostępność procków

Chciałem zapytać czy ktoś z was oriętuje się ile należy czekać w tym sklepie, gdy np. procesor nie jest narazie dostępny i jest nieznana data dostawy? Miałem zamawiać w poniedziałek/wtorek części, ale proca nie ma. Czekam na odpowiedź :).

"Produkt chwilowo niedostępny.

Nieznana data dostawy."

Czyżby szwankowała umiejętność czytania ze zrozumieniem ??

Czy oczekujesz na odpowiedź wróżki ??

Jaaa chodzi mi o to, czy ktoś wie co ile mają dostawę towaru czy coś takiego :|.

Wiem, że pisze nie znana data, ale jak patrzyłem we wtorek to o 16 jeszcze był dostępny, a za 2 h już nie. Więc pytam dlatego, może zaraz będzie dostępny, a może za miesiąc. Może ktoś czekał na coś i może napisać ile…

Dostawę towaru mogą mieć i codziennie.

Tylko co z tego jak może w niej nie być asortymentu który cię interesuje.

A logistykiem czy zaopatrzeniowcem Agito nikt nie tu jest.

Wiem, że nie ma tu takiej osoby :). Ale pewnie dużo ludzi z tego forum zamawiało w tym sklepie.

dudpis , widzę, że czytanie ze zrozumieniem i logiczne myślenie stoją u Ciebie na takim samym poziomie…

Towaru nie ma i wątpliwe czy kiedykolwiek jeszcze będzie, to mniej więcej na agito oznacza sformułowanie "Produkt chwilowo niedostępny.

Nieznana data dostawy."

Oczywiście możesz też przedzwonić do nich i zapytać o to czy i kiedy ten towar znowu u nich będzie.

Też o tym myślałem Spectator. Tylko teraz musze znaleźć numer do nich ;). A z tym myśleniem to się już nie będe wypowiadał. Zresztą moja sprawa. Czy ja się pytam ludzi którzy piszą, że nie ma towaru i nie znają daty kiedy będzie…? Nie zabardzo więc nie piszcie już o tym…

Jak pierwszy raz jak szukałem numeru do nich to nie mogłem znaleźć :slight_smile: Na wszelki wypadek podam Ci byś się nie motał po całym serwisie :slight_smile:

(0) 22 2100 300

Dzięki. Właśnie też bym nie znalazł :).

Kolego postaw się w sytuacji sklepu. Świadczysz usługi na rzecz ludności, do ich świadczenia potrzebny jest ci asortyment do którego aktualnie nie masz dostępu. O powyższym informujesz swoich klientów np za pośrednictwem swojej strony www. Co odpowiesz klientowi który się będzie upierał przy tym że masz mu ową usługę wyświadczyć pomimo tego że nie masz takiej możliwości i nie wiesz kiedy będziesz miał dostęp do tej rzeczy ???

Ja zamówiłem ram z podpisu, zabrakło go w magazynie w chwili gdy zamawiałem. Czekałem 3 dni, zamawiali u producenta, potem przysłali. Sklep godny polecenia, bo wszystko dokładnie napisane gdzie i kiedy.

Niestabilny kurs złotówki powoduje że powinno stawiać się pytanie a jak będzie to za ile będzie…

TobiaszzsaiboT

Właśnie o takie coś mi chodziło. Dziękuje bardzo za odpowiedź. Widzisz fiesta , takiej odpowiedzi oczekiwałem, a nie piepszenia przez pół tematu, że nie umiem czytać czy coś w tym stylu…

Polecam tą stronę KILIK

Na allegro pełno procków po dobrych cenach.

Nie dziękuje :slight_smile: Wojtek321. Zresztą już temat wyjaśniony ;).