Agpx4 zamiast x8

mam proble m mam geforca 7600gs poinstalowane wszystkiew sterowniki i nie wiem czemu pisez mi ze karta jest podlonczona pod agpx4 a powinno byc x8 . w everescie lub innym programie np riva tuner i inne nie wyswietlaja mi sie informacje o karcie co to moze byc zaprzyczyna i jak zmienic zeby agp było ustaione na x8 plz helpp meee

W biosie jest w którejś zakładce opcja AGP Bus Speed czy jakos tak i tam tylko zmień na 8x.Jest tez takaopcja w sterownikach

w sterownikach nie mam takiej opcji ani w biosie caly bios przeszukalem i nie ma tego typu opcji helppp

Ja też tak miałam i okazało się niestety że moja płyta główna nie obsługuje agp8,proponowano mi zaktualizować bios,ale to dla mnie za bardzo skomplikowane.

@jajecznic

Jak zadajesz pytanie to podaj konfiguracje,chociaz podstawowa :slight_smile: ,

A tu np.Jaka plyta glowna :!: ,bo skad mamy wiedziec czy twoja plyta glowna obsloguje AGP8x

plyta główna ga-7n400l dziła pod agp x8 bo miałem juz wczesniej radka 9600pro i geforce fx5700 i wszystko działało bez zarzutów

Karta nowa,czy z Allegro.

Napewno wgrane stery do AGP.

Błąd odczytu programów.

Sprawdź kartę na innym kompie.

karta nowa stery zgrane z oryginalnej płytki

Mam ten sam problem, tyle że z płytą MSI KT4V i GeForce 4 MX 440, Everest wyświetla mi że jest AGP 4x, a powinno być 8x. Niestety w BIOSie nie ma opcji wyższej niż 4x :confused:

Kos@

Jeśli podałeś dobrze typ płyty to obsługuje AGP x 8.

http://www.msi.com.tw/program/products/ … hp?UID=362

Czyli może karta grafiki jest AGP x 4 - sprawdź.