AIMP2 nie odtwarza muzyki

Witam. Aimpa2 mam już od dłuższego czasu, a ostatnio nie chce odtwarzać muzyki :confused: Klikam żeby odtwarzało, to tylko znaczek play mrygnie i tyle program ma do powiedzenia. Usunąłem program, zainstalowałem jeszcze raz, to samo. Nie da się odtwarzać muzyki. Dzieje się to niezależnie od wersji programu. Z góry dzięki za pomoc.

Instalowałeś najnowszą wersję 2.50 Build 312 ?

Inne odtwarzacze działają poprawnie ?

Tak ściągnąłem z oficjalnej strony aimpa najnowszą wersję i dalej to samo. Klikam i nie odtwarza. Foobar czy winamp dzierżą normalnie, z tym że winamp mi muli kompa (staruszek już jest) a foobar mi nie podszedł, bo dużo pierdzielenia jest ze skinami.

To nie wina AIMP-a.

Chyba wirus albo coś z kodekami, sterownikami do karty dżwiękowej lub ustawieniami.

Sprawdż wszystko.

Nigdy nie miałem i nie mam problemów z AIMP-em.

Najnowsza wersja : http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … +Build+312

Temat : viewtopic.php?f=2&t=281831

EDIT : odtwarzasz z playlisty ??

Jak tak to zmień w ustawieniach z PLC - Playlist na M3U - Playlist

lub zapisz od nowa playlistę na PLC. :slight_smile:

Odinstaluj AIMP-a programem Revo Uninstaller (wybierz tryb “Zaawansowany” i usuń wszystkie pozostałości po AIMP-ie jakie Revo odnajdzie).

Uruchom ponownie komputer i zainstaluj najnowszą wersję AMIP-a.

To nie z tego powodu, po prostu w opcjach zamiast wybranej mojej karty dźwiękowej było wybrane “bez dźwięku” i dlatego nie chciało się nawet włączyć odtwarzanie. W każdym razie dziękuję za okazaną pomoc :slight_smile: Pozdrawiam

@edit

Jeszcze jedno, jak wyłączyć tą opcję, żeby pod każdą piosenką nie wyświetlało się ile waży itp. w starszych wersjach umiałem to zrobić teraz nie mogę tego znaleźć w opcjach.

Tak w starszych wersjach była taka opcja a obecnie jej nie widzę.

Nigdy mi to nie przeszkadzało i dlatego nie zwróciłem uwagi.

Widzę że jedynie można to zrobić likwidując w Opcjach -> Szablony %S / Rozmiar pliku - ile waży / i Zastosuj.

Format przewijanej linii, Format listy odtwarzania, Format ciągu znaków kopiowanego do schowka - wybierz.

Kliknij na niebieską ikonkę ze znakiem zapytania po prawej przy ,Format przewijanej linii" to zrozumiesz.

hej, dzisiaj miałem to samo z aimpem i wiem co się stało. U góry masz takie trzy małe kwadraciki, wciśnij ten po środku, następnie będziesz miał taki nagłówek “wyjściowe urządzenie audio”, pod którym będzie pisało no sound, zmien z listy rozwijającej na realtek :smiley: i powinno działać.