AIMP2 nie pamięta ustawień


(Szalkowski1) #1

Witam serdecznie kolegów forumowiczów. Mam problem jak w temacie. Próbowałem już odinstalować i wyczyścić rejestr, jednak po ponownym zainstalowaniu problem nadal jest ten sam. Wcześniej nie było tego problemu. Zaczęło się gdy odinstalowałem Mirandę ponieważ wywalała mi się na Viście. Miranda to naprawdę świetny komunikator ale niestety u mnie były z nią same problemy. Po zainstalowaniu jej zresetowały mi się wszystkie ustawienia w systemie i musiałem ustawiać wszystko od nowa. Po jej usunięciu niestety też nie jest za dobrze bo mam problem z AIMP2. Rejestr po Mirandzie wyczyszczony więc żadne wpisy nie zostały. Co z tym fantem począć bo nie chciałbym rezygnować z AIMP2?


(Lukaszk 89) #2

Tutaj masz link do pobrania wersji 2.10 pl. Może warto tez obejrzeć wideo-poradnik.


(Szalkowski1) #3

Niestety z wersją poprzednią jest jeszcze gorzej. 2.11 przynajmniej trzyma język a 2.10 zupełnie nic. Pewnie któraś z aktualizacji zaszkodziła AIMP2 i trzeba czekać na poprawkę :frowning:


(XMan) #4

Sprawdż wersję beta AIMP 2.50 :

http://aimp.ru/

http://www.aimp.ru/forum/index.php?topic=5788.0

Po każdej zmianie w opcjach musisz kliknąć Zastosuj.


(Szalkowski1) #5

Z wersją 2.50 jest dużo lepiej ale dalej nie pamięta listy odtwarzania :(. Przyszło mi wrócić do Winampa tylko tym razem do wersji lite. AIMP2 to świetny program więc czekam aż się uporają z tym problemem. Pozdrawiam i dziękuję za pomoc.


(XMan) #6

To nie jest wina AIMP-a tylko Twoja - robisz coś żle.

U mnie zawsze pamiętał i pamięta wszystkie ustawienia oraz listę odtwarzania.

Polskie forum AIMP-a :

http://tcup.pl/forum/forumdisplay.php?fid=47


(Szalkowski1) #7

Ja też twierdzę że to nie wina AIMPA ale którejś z aktualizacji Windows Vista. robiłem wszystko zgodnie z tym co opisywałeś i z poradnikiem do którego dałeś linka. Nie wiem jaki masz system, może masz XP więc nie masz problemów. U mnie do tej pory też nic złego z AIMP-em się nie działo. Myślę że problem leży po stronie systemu.


(system) #8

PPM na AIMP.exe > Właściwości > Zgodność > Uruchom ten program jako administrator ; ]

Ja mam Vistę Ultimatę ze wszystkimi aktualizacjami i działa jak żyleta :slight_smile: