AIMP2, przyciski klawiatury nie działają po włączeniu gry

Witam serdecznie, posiadam oryginalny system Windows 7 32bit, program AIMP2 mam w najnowszej wersji (2.61), nie ma żadnych nowszych aktualizacji jak na razie.

Problem polega na tym, że przyciski na klawiaturze działają świetnie, chodzi mi o te Pauza, następny utwór, poprzedni, zatrzymaj. Jednak kiedy uruchomię jakąś grę (ale nie mini gierki itp) to przestają działać. Muszę wtedy zminimalizować grę, wyłączyć AIMPa i uruchomić go z powrotem. Dopiero teraz przyciski przy włączonej grze zaczynają działać.

Co zrobić, aby działały one zawsze w każdym momencie?

Prawdopodobnie uruchamiająca się gra wprowadza swoje skróty klawiaturowe. Zmień w opcjach AIMP’a ustawienia skrótów klawiaturowych na inne kombinacje klawiszy.

To niemożliwe, ponieważ gdyby wprowadzała własne, to wtedy te od AIMP w ogóle by nie działały. A dziwne, że działają wtedy kiedy uruchomię AIMP w momencie włączonej gry.

A poza tym nie będę zmieniał skrótów klawiaturowych i to jest wykluczone, aby gra je posiadała. Dlatego, ponieważ te przyciski to są te dodatkowe w klawiaturze: Play/Pause, poprzedni utwór, następny i stop.

One są właśnie stworzone do tego i każdy program muzyczny po zainstalowaniu właśnie je posiada przyporządkowane. Gdyby gra je miała ustawione to byłoby to największym głupstwem wśród gier.

Gry mogą posiadać własne sterowniki do klawiatury i jest to ich zabezpieczenie np. przed botami.

Więc to takie “dziwne” wcale nie jest…

No to w takim razie dlaczego jak włączę AIMP podczas uruchomionej gry, wtedy te przyciski działają? Przecież dalej nie powinny, prawda, to już jest dziwne :P.