Air Jordan XXII 22 - wasze opinie

Wiem że to może nie za odpowiednia strona na taki temat, ale cóż …

Prosiłbym o wasze opinie na temat butów Air Jordan XXII 22

i jeśli ktoś zna to tabele rozmiarów butów tej marki !!

Zależy mi bardzo na tym drugim !!

Pozdrawiam

benyvitor na Forum używamy polskich znaków w pisowni, proszę to poprawić używając opcji Zmień

nie grałem w jordanach aczkolwiek pasuja mi tylko 1,3,4 i moze jeszcze pare modeli do 13. podobno najlepsze buty, rozmiarowke znajdziesz zapewne na oficjalnej stronie.

Właśnie nie umie znaleźć …

Jeśli widziałeś gdzieś tabele rozmiarów to podaj mi linka …

Będę wdzięczny :slight_smile:

szczerze powiem, że buty jak dla mnie za drogie (nie wiem czy są warte swojej ceny)

ponad 60 % płacisz za sam znaczek i to, że to nowy model…

oczywiście jordany (ORYGINALNE!!) będziesz miał długo bo to dobre buty do kosza ale osobiście polecał bym coś tańszego bo w cenie tych butów( 550-600) można kupić jedną parę do gry a drugą do chodzenia :stuck_out_tongue:

osobiście mam takie najencje i jestem z nich bardzo zadowolony

313143-011-1.jpg

miałem już wcześniej reeboki,dady, inajkii te ostatnie były najbardziej wytrzymałe( cały sezon+podwórko+treningi+chodzenie nawet po śniegu podczas zimy!!) dosłownie nie do zajechania były więc zdecydowałem się znów nanajki`. Jordan brand to też Nike tylko inny znaczek i cena 40 % wyższa:P

No ja pytałem o te jordany ponieważ szukam butów do gry :stuck_out_tongue: tyle że nie do kosza tylko do siatki ;D jak macie jakieś ciekawe modele to proszę o linka :wink: