AJAX Chat/Shoutbox MOD 2.0.0 Beta 8 | PROBLEM PO INSTALACJI

Witam wszystkich serdecznie,

Właśnie zakończyłem instalację modu “AJAX Chat/Shoutbox MOD 2.0.0 Beta 8” na na najnowszej wersji phpbb3 i po tym jak wyedytowałem te pliki, które były podane w instrukcji instalacji i zapisałem je na serwer pokazał mi się u samej góry na stronie forum taki oto błąd :

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /index.php on line 29: include() [function.include]: Unable to access ./shout.php

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /index.php on line 29: include(./shout.php) [function.include]: failed to open stream: Success

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /index.php on line 29: include() [function.include]: Unable to access ./shout.php

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /index.php on line 29: include(./shout.php) [function.include]: failed to open stream: Success

[phpBB Debug] PHP Notice: in file /index.php on line 29: include() [function.include]: Failed opening './shout.php' for inclusion (include_path='.:')

Moje forum funkcjonuje na domenie http://www.inf-urz.pl jeśli możecie mi podpowiedzieć czego to jest wina to byłbym bardzo wdzięczny. Z góry przepraszam, że zawracam głowę ale bardzo mi zależy na waszej pomocy i chciałbym to już do końca dopiąć ! Nie mam pojęcia co to może być i co zrobić by wreszcie ten chat mógł działać poprawnie. Według mnie coś jest nie tak z index.php co pokazuje sam komunikat, błąd wskazuje na linijkę 29 czyli :

include($phpbb_root_path . 'shout.' . $phpEx);

Pozdrawiam wszystkich i dziękuję za każdą wskazówkę już z góry !