Akademik UŁ Łódź

Studiuję informatykę na UŁ. Zastanawiam się nad przeniesieniem się do akademika - może któraś z koleżanek lub kolegów pomieszkiwała w jakiś łódzkich akademikach i podpowie czy warto, jak z warunkami (różne dziwne historie się słyszało) itd. Czy w akademikach istnieje szansa na pokój 1-osobowy lub max 2-osobowy? No i jak z netem - podstawa.

Czy Ty kolego nie masz żadnych znajomych na roku, których mógłbyś o to zapytać?

Nie ma. Dlatego marzy mu się pokój jednoosobowy w akademiku. W dodatku pewnie z łazienką i kuchnią :slight_smile:

Taki jednoosobowy pokój to nie taka głupia sprawa. Szczególnie jak kierunek jest kiepski oraz jeśli człowiek musi się dużo uczyć. Dobrym rozwiązaniem jest stancja ale czasami trudno jest znaleźć sensownych ludzi do mieszkania ( sam jak studiowałem w Łodzi to niestety ale często zmieniałem ekipę). Potem trafiłem do akademika prywatnego , konkretnie do Salsy na Wigury oraz zostalem tam już te 2 lata do końca studiów. Akademik prywatny, nie taki tani ( większość studentów to zagraniczni) ale wygodny. Własne pokoje z łazienkami. Możesz na stronie obejrzeć sobie zdjęcia: http://studentdepot.pl/salsa

Ej Stary, przecież jest grupa odnośnie Akademików UŁ na FB, zresztą są one opisane na grupie “Studenci Uniwersytetu Łódzkiego od roku akademickiego 2015/2016”. Grupy są zamknięte ale jak cię tam nie ma (w co szczerze wątpię) napisz na priv to Cię dodam.