Akazoo atakuje mój telefon

Witam niedawno dostałem esa od akazoo z pinem a potem od subskrypcji żeby wysłać kto zrobił mi żart mojemu koledze też to przysłali czy będzie brało pieniądze nic nie wysyłałem pomocy

Witaj szymonek760

Ja również miałem niedawno problemy z akazoo, tylko z tą różnicą że ja podałem im swoje dane osobowe, nr. telefonu i adres email na jakieś stronce w trakcie poszukiwań paczki z Androidem 2.3.3. Niewiele się zastanawiając popełniłem niewybaczalny błąd i to uczyniłem. Poprostu kliknąłem nie tam gdzie trzeba. Trzeba było wysłać im darmowego smsa, który mnie kosztował 5 zł z groszami. Ale to nie wszystko, co kilka dni przysyłali mi nawet po dwa smsy dziennie, które mnie kosztowały 5 zł z groszami za każdy sms. Miałem tego dosyć zadzwoniłem na infolinnię do Orange i zapytałem za co co kilka dni jest mi naliczanie kolejne 5 zł. I tam mi powiedzieli że otrzymuję o kogoś specjalne smsy, które mnie tyle kosztują. I jeszcze mnie zapytali, czy wyłączyć tą usługę specjalne smsy. Kazałem im im to dziadostwo wyłączyć i problem się skończył. Tobie również radzę jak najszybciej sprawdzić swoje konto u swojego operatora, czy nie są Ci naliczane dodatkowe kwoty. Poza kwotę jaką płacisz za abonament.

Pozdrawiam