Akceleracja myszy

jak wyłączyć akceleracje myszy?

A jaki masz model myszy, przecież dla każdego modelu bedzie to inaczej.

Akceleracja ma sens tylko wtedy kiedy posiadasz mysz USB :!:

chodzi o to ze jak sie przesunie w realu 4cm wolno to na ekr. bedzie 4 a jak szybko to na ekraNie bedzie np 10

Mam myszke PS/2

matiit co ty gadasz ? nie rozumiem twojego postu poprzedniego… napisz po polsku.

El Presidento : nie będzie inaczej, jeżeli są sterowniki to jest ułatwione zadanie… Akceleracja działa na USB i PS/2

No ja tez mam, a coś więcej nam o niej powiesz. Czy temat mozna uznać za zamknięty :?

Najlepszy tego efekt widać na Myszkach pracujących pod USB, bo najpierw zwiększamy częstotliwośc pracy magistrali USB. A pózniej walczymy z myszą.

No padłem… Człowieku jak nie masz o czymś pojęcia to nie pisz :confused:

PS: akceleracja: Panel Sterowania -> Mysz -> Opcje wskaźnika -> [] na [x] przy: zwiększ precyzję wskaźnika

Jeżeli zwiększymy częstotliwośc pracy magistrali, to przecież spowoduje to że dane bedą szypciej trafiały do peceta. I wyeleminuje w ten sposób opóznienie ruchu kursora. A pozatym mozna to zrobić przez Panele Sterowania, a pozatym modyfikuje się działanie wszytskich portów USB w Komputerze.

A pozatym matiit nie wyraził się dokłądnie o co chodzi :roll:

El Presidento : nie właśnie oto chodzi że Ty za dużo kombinujesz, akceleracja to jest akceleracja, a Ty tu jeszcze zmiane magistrali USB wymyślasz. Owszem można to zrobić, ale po co ? Auto się pyta JAK TO WYŁĄCZYĆ, jasno i wyraźnie.

Dobrze wiem ze trochę komibuje, ale to daje lepszy efekt, przynajmniej u mnie na mysz Logitech.

Jezeli zle zrozumiałem przepraszam.

CHODZI O TO !!

ZE gdy szybciej ruszamy mysza to kursor przesunie sie wiecej niz jesli taka sama odleglosc rusymy wolno.

I to jest jakis wpis w rejestrze

podobno w WIN 98 niebyło

Więc chyba chodzi o to co napisał TaOs prościej mozesz się dosctać:

Panele Sterowania-Drukarki i inne sprzęty-Mysz-Opcje wskaznika-Ruch

w csie mozna to wylaczyc za pomoca wpisu do rejestru o nazwie mousefix

A moge to do configu wpisać?