Akcelerator pobietania filmow z youtube


(k-9) #1

Cześć mam do was pytanie. Szukam jednej appki do androida. Był to manager pobierania filmów z youtube. Pamiętam ze udostępniało sie filmy z standardowej aplikacji yt po przez udostępnij i link sam sie exportowal do aplikacji. Napewno było trzeba ściągnąć kodeki do aplikacji... I bez problemu było można ściągnać filmy w hd jak i w innych jakościach... Także w formacie mp3... Pamiętam też że sama aplikacja miała możliwość oglądania filmów tak jak w standardowej aplikacji od youtube....

Kurcze... zapomniałem nazwy... Instalowałem kilka aplikacji ze sklepu ale rzadna nie byla tą która szukam..

Może ktoś pamieta albo kojarzy nazwę tej aplikacji o ktorej pisze ?:slight_smile:


(Dimatheus) #2

k-9 , na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) - wyedytować swój post. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus


(ra-v) #3

Kiedyś instalowałem TubeMate (chyba to: http://m.tubemate.net/))

W każdym razie tak się nazywała, potem wyszło z 10-15 klonów w sklepie Google i trzeba było uważać, żeby fake nie zainstalować.


(k-9) #4

Właśnie o TubeMate mi chodziło... dlatego nie mogłem go znaleźć skoro go w sklepie nie było. Pobrałem go ze strony... chyba się nie naciąłem na fake :wink: