Akcelerator pobietania filmow z youtube

Cześć mam do was pytanie. Szukam jednej appki do androida. Był to manager pobierania filmów z youtube. Pamiętam ze udostępniało sie filmy z standardowej aplikacji yt po przez udostępnij i link sam sie exportowal do aplikacji. Napewno było trzeba ściągnąć kodeki do aplikacji… I bez problemu było można ściągnać filmy w hd jak i w innych jakościach… Także w formacie mp3… Pamiętam też że sama aplikacja miała możliwość oglądania filmów tak jak w standardowej aplikacji od youtube…

Kurcze… zapomniałem nazwy… Instalowałem kilka aplikacji ze sklepu ale rzadna nie byla tą która szukam…

Może ktoś pamieta albo kojarzy nazwę tej aplikacji o ktorej pisze ?:slight_smile:

k-9 , na forum używamy polskich znaków diakrytycznych (ą, ć, ę, ń i tak dalej). Proszę - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) - wyedytować swój post. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus

Kiedyś instalowałem TubeMate (chyba to: http://m.tubemate.net/))

W każdym razie tak się nazywała, potem wyszło z 10-15 klonów w sklepie Google i trzeba było uważać, żeby fake nie zainstalować.

Właśnie o TubeMate mi chodziło… dlatego nie mogłem go znaleźć skoro go w sklepie nie było. Pobrałem go ze strony… chyba się nie naciąłem na fake :wink: