Akcelerator sciągania


(Mario S4) #1

Witam.

Mam pytanie. Używam Opery 7.23 z Javą, system win98 i niedawno zainstalowałem NetAnts1.25 (bardzi fajny programik - polecam) tylko nie wiem jak mam zrobić żeby automatycznie przwechwytywał pobieranie z przeglądarki. Ustawiłem opcje integracja z przeglądarką ale nie działa, musze wpisywać ręcznie żeby zaczęło sciągać. Sciągnąłem też plugina z http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=42&id=347&g=9 ale przy próbie instalacji wyskakuje napis że Opera nie jest zainstalowana.

Z góry dziękuje za pomoc.


(Emailnet) #2

Witam.... Nie wiem czy do końca zrozumiałem twój klopot.... Ciężko jest powiedzieć wiele wiedząc tak niewiele....

Przede wszystkim dlaczego właśnie Opera ??? Ja użytkuję Avant Browser oraz równie prostego akceleratora - DAP.... Wszystko współpracuje świetnie i oczywiście nie narzekam.

Porady mogą być dwie....

  1. Sprawdż konfigurację swojego narzędzia do przyspieszania ściągania plików ( tam powinno być coś odnośnie ustawienia jego jako narzędzia domyślnego)

  2. Jeżeli krok 1 nie przynosi oczekiwanych rezultatów - wrzuć ten programik w AUTOSTART i problem powinien się rozwiązać...( wówczas wyprze on systemowe narzędzie.

Nie denerwuj sie że tak piszę ale poprostu informacje które podałeś są niewystarczające dla postawienia innej diagnozy.

POZDRAWIAM


(inż. Piniol) #3

a dlaczego nie Opera?? :stuck_out_tongue: ehehe a co do NetAnts to moze nie wspopracuja z ta przegladarka i tyle :roll:


(Ibox) #4

Takie pytanie może zadać jedynie osoba która nie ma bladego pojęcia jaka jest różnica miedzy Operą a IE. Bo wiadomo że Avant Browser jest nakładką na IE, która dodaje tylko pare funkcji. A generalnie jest to dalej Internet Explorer.

A tak na marginesie jesli chodzi o nakładki na IE, to moim zdaniem dużo lepszą nakładką jest MyIE, którą można znaleść tu:

http://www.myie2.com/

Polska strona programu:

http://www.myie2.smsnet.pl/indexpl.php

Natomiast jeśli chodzi o Akcelerator pobierania, to ja używam DAP w wersji: 5399 i FlashGet w wersji 1.4o. Oba programy są super i wzajemnie sie uzupełniają. Bez problemu współpracują z Operą, Mozillą i z IE. Do dwóch pierwszych przeglądarek trzeba tylko pobrać i zainstalować odpowiednie pluginy.