Akcelerator sciągania

Witam.

Mam pytanie. Używam Opery 7.23 z Javą, system win98 i niedawno zainstalowałem NetAnts1.25 (bardzi fajny programik - polecam) tylko nie wiem jak mam zrobić żeby automatycznie przwechwytywał pobieranie z przeglądarki. Ustawiłem opcje integracja z przeglądarką ale nie działa, musze wpisywać ręcznie żeby zaczęło sciągać. Sciągnąłem też plugina z http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=42&id=347&g=9 ale przy próbie instalacji wyskakuje napis że Opera nie jest zainstalowana.

Z góry dziękuje za pomoc.

Witam… Nie wiem czy do końca zrozumiałem twój klopot… Ciężko jest powiedzieć wiele wiedząc tak niewiele…

Przede wszystkim dlaczego właśnie Opera ??? Ja użytkuję Avant Browser oraz równie prostego akceleratora - DAP… Wszystko współpracuje świetnie i oczywiście nie narzekam.

Porady mogą być dwie…

  1. Sprawdż konfigurację swojego narzędzia do przyspieszania ściągania plików ( tam powinno być coś odnośnie ustawienia jego jako narzędzia domyślnego)

  2. Jeżeli krok 1 nie przynosi oczekiwanych rezultatów - wrzuć ten programik w AUTOSTART i problem powinien się rozwiązać…( wówczas wyprze on systemowe narzędzie.

Nie denerwuj sie że tak piszę ale poprostu informacje które podałeś są niewystarczające dla postawienia innej diagnozy.

POZDRAWIAM

a dlaczego nie Opera?? :stuck_out_tongue: ehehe a co do NetAnts to moze nie wspopracuja z ta przegladarka i tyle :roll:

Takie pytanie może zadać jedynie osoba która nie ma bladego pojęcia jaka jest różnica miedzy Operą a IE. Bo wiadomo że Avant Browser jest nakładką na IE, która dodaje tylko pare funkcji. A generalnie jest to dalej Internet Explorer.

A tak na marginesie jesli chodzi o nakładki na IE, to moim zdaniem dużo lepszą nakładką jest MyIE, którą można znaleść tu:

http://www.myie2.com/

Polska strona programu:

http://www.myie2.smsnet.pl/indexpl.php

Natomiast jeśli chodzi o Akcelerator pobierania, to ja używam DAP w wersji: 5399 i FlashGet w wersji 1.4o. Oba programy są super i wzajemnie sie uzupełniają. Bez problemu współpracują z Operą, Mozillą i z IE. Do dwóch pierwszych przeglądarek trzeba tylko pobrać i zainstalować odpowiednie pluginy.