Akceleratory pobierania plików z http, ftp i torrent


(Deres) #1

Witam,

Czy istnieje taki program, który obsługuje trzy protokoły http, ftp i torrent? Chodzi mi o kompleksową obsługę czyli taką, że można podawać jako źródła dowolna kombinacje protokołów, jako alternatywy. Czyli np pobieram plik http://pobierz.pl/duzyplik.iso i żeby była możliwość dodania innych źródeł z innych protokołów np http://torrent.pl/torrent_do_duzyplik.iso.torrent (torrent odnosi sie do tego samego pliku - duzyplik.iso).

Udało mi się znaleźć tylko akcelelator pobierana plików, który obsługuje torrenta - FlashGet. Ale przynajmniej z tego co wyklikałem on potrafi sciagać albo tylko z http/ftp albo tylko z torrenta.


(SeBoLaS) #2

Ale ja korzystam z Flash Geta i mi bardzo pod pasował bardzo fajny program.Polecam :slight_smile:


(Neon1992) #3

Ja od siebie polecam WellGet. Polski interfejs, dobry download, sporo opcji, czego więcej wymagać od akceleratora pobierania plików.


(SeBoLaS) #4

A torrenty ściąga??


(Krzychuu) #5

HTTP o FTP:

:arrow: Download Accelaretor Plus

Torrent:

:arrow: Bit Comet


(Rysiu320) #6

Download Accelaretor Plus jest lepszy od Bit Cometa. Gdy mialem BitCometa mialem problemy z pobieraniem.


(Krzychuu) #7

Rysiu , ale DAP nie obsłuży torrentów. A bit comet tak. :wink:


(Zonkishi) #8

gdzieś kiedyś czyatłem o wtyczce do opery-torrent

ale nygdy nie słyzsałem o łączeniu


(Deres) #9

Powtarzam: chodzi mi o program, który obsługuje wszystko, bo nie chcę do jednej czynności - ściągana używać kilku programów (akcelelatora pobrań do http, klienta ftp do ftp, klienta torrent do torrenta). Takie założenie spełnia chyba tylko FlashGet (żaden z wymienionych przez Was programów nie spełnia tego założenia). Oprócz tego chciałbym, żeby taki program mógł korzystać ze wszystkich tych trzech (lub więcej) protokołów jednocześnie (bo przecież służą one do tego samego). Tego już niestety FlashGet nie ma. Być może pojawi się w następnych wersjach (bo przecież obsługa torrenta została wprowadzona dosyć niedawno więc można sądzić, że nie jest jeszcze dopracowana).


(SeBoLaS) #10

Jakoś korzystam z niego i jest wszystko ok bardzo szybko ściąga np uTorrent u mnie nie działał jak trzeba dopiero FlashGet dał sobie rade tak jak powinien :stuck_out_tongue:


(Lost World) #11

Nie , nie ma takiego.

....

Nie sądze.


(Deres) #12

Eh... przecież pisze w kontekście tego, że we Flashgecie nie ma możliwości łączenia ściągania równocześnie ze źródeł nie-torrentowych. Chodzi o tego typu "niedopracowanie".

A ja tak :slight_smile: . Myślę, że tak jak wcześniej dali możliwość korzystania z kilku źródeł w obrębie jednego protokołu, a później dodali także możliwości dodania z innego protokołu (http i ftp) tak pewnie w przyszłości dodadzą do tych dwóch (ftp i http) trzeci (torrent). Ale to oczywiście wróżenie z fusów. :wink:


(ftalo) #13

Mam nadzieję że odświeżanie ciekawych tematów nie jest tu zabronione.

Tak więc czegoś tu nie rozumeim,przecież torrent nie jest protokołem,lecz zbiorem informacji o pobieranym pliku.Taki plikmozna pobrać z różnych źródeł za pomocą jednego torrenta

Zastanawiam się czy program e-mule umie pobierać z serwerów,bo przeciezma taką opcję klient-serwer.Po co używać osobnych programów do p2p i do serwerów?


(Pinio150) #14

FlashGet-a polecam sam uzywam i jestem w 100% zadowolony :mrgreen: