Akcja PZP- precz z przekleństwami!

http://www.akcjapzp.xt.pl

Pod tym adresem znajduje się strona główna Akcji PZP, która ma na celu oczyszczenie internetu (stron www, for dyskusyjnych, blogów itp.) z przekleństw. Jeśli ktoś z Was zdecyduje się wesprzeć akcję, proszę o umieszczenie na stronie buttona lub bannera.

Zapewne odniesie tak wspaniały skutek jak “Bykom stop”…

PZP kojarzy się z P2P, a poza tym nie wolno tutaj reklamować swoich stron :wink:

Na tym forum akurat nie potrzeba takich akcji. Wszelkie przejawy wulgaryzmów są karane. :slight_smile:

hmm…ale “Bykom Stop” odniosło jakis tam sukces. W kazdym razie zauwazylem u kilku osób pozytywną zmiane w pisowni. Akcja “PZP” rzeczywiscie kojarzy sie z “p2p”, ale przynajmniej wg mnie przyciaga uwage :].

Na tym forum nie wolno przeklinać więc większość userów tego przestrzega, a jak nie to dostaje nagrody.

Akcja sama w sobie dobra, jednak i tak nie przyniesie skutku.

Na forach dyskusyjnych to żadko są przekleństwa, ja bym raczej miał pretensje do blogów(komentarze :smiley: ) i czatów… :x :x :x

Dla mnie totalna głupota.Coraz więcej jest akcji po to aby były.Nie wiem czemu ma to służyć.Jeśli ktoś chce na swoim blogu poprzeklinac to bardzo proszę.Jeśli w regulaminie forum nie ma czegoś takiego jak ZAKAZ PRZEKLINANIA i moderatorzy pozwalają na takiego typu słowa to tez nic dziwnego w tym nie widze.