Akcja steam - "free steam games" 2012 jest coś takiego?

Witam serdecznie, mam pytanie, kolega podesłał mi linka:

http://steam-refferals.com/index.php?id=18636

jest to jakaś zabawa od steam, wszystko łudząco do steam, ale coś mi tutaj nie gra, na stronie steam’a o tym evencie nie ma żadnej zmianki a jak naciskam na “free steam games” to wyskakuje mi strona error coś tam can not find! Za 25 polubień, można mieć grę skyrim czy max payne 3 na swoim koncie i kilka innych. Wydaję mi się, że to jest ściema, ktoś po prostu ludzi chce ponabijać w butelke, co wy o tym sądzicie? Mam rację? :slight_smile:

to jest ściema:

Domain Name: steam-refferals.com

home gamesate51xgmail.com

zagreb

zagreb, zagreb 10000

HR

0915832596

Scanned IP: 174.120.60.58

Country: United States

City: Houston

Gość zarabia na klikaniu i robieniu łańcuszka. Kiedyś było coś takiego w formie nagich fotek.

Do tego opinia WOT na temat tej strony http://www.mywot.com/en/scorecard/steam-refferals.com :wink:

do pieca z takimi! :lol:

Zwykli naciągacze i tyle. Znałem taką osobę co zabrali jej konto steam właśnie przez taką stronę którzy gwarantowali jej darmową grę jeśli poda im hasło do steam…

Wiadomo czym się to skończyło.

G4ry, z tego co powiedziałeś to osoba losowa posiadająca konto steam klikała w coś tego typu zabawe, że dostanie za free grę i potem napisała do steam, że chce odebrać nagrodę i za to jej konto zablokowali?

Ja się w takie rzeczy nie bawię, jak czegoś nie ma na stronie steam to nie istnieje dla steam’a. Po prostu matactwo i z tym się nabrać nie dałem, strona bliźniaczo podobna do steama, ale jak na logo się klikała to wyskakiwał błąd - na stronie steama, ściema! ! ! :evil: