Aktualizacja 7 do Windows 10

Na moim PC zmieniłem system z XP Home Edition SP3 32 Bit na Windows 7 SP1 32 Bit zaktualizowałem do Windows 10 ponieważ nie działały mi aplikacje które powinny się otwierać w Windows 10 przywróciłem Windows 7. Przy ponownej próbie instalacji Windows 10 pokazał się komunikat(czego nie było za pierwszym razem)że Windows 10 nie może być zainstalowany na tym komputerze. Problem ze zgodnością. Nvidia GeForce 7300 LE. Producent tego ekranu nie zadbał o jego zgodność z systemem Windows 10. Pomoc możesz uzyskać u producenta. Czy to się rozchodzi o kartę graficzną?. Chciałem z aktualizować sterownik karty graficznej ale musi być SP3 bo kartę graficzną mam jeszcze po XP z SP2. Z chwilą instalacji Windows 7 mam SP 1. Co w takiej sytuacji mogę zrobić aby z aktualizować do Windows 10, czy mogę ręcznie zainstalować SP3 ale czy to co pomoże?, a jeśli zdecydował bym się na wymianę karty graficznej to jakie podzespoły musiał bym jeszcze wymienić? 

Ręcznie zainstalujesz SP3? Nie da rady zainstalować SP3 od XP na siódemkę (do której jest tylko SP1 dla niej przeznaczony). Nvidia niewspiera Twojej karty na 10. Możesz spróbować ściągnąć sterowniki do 8 i ręcznie zainstalować. Jeśli to nie pomoże to zostaje Ci siódemka, bądź wymiana karty. Wystarczy wymiana samej karty o ile jest pod PCI-E i ewentualnie zasilacz jeśli jest słaby.