Aktualizacja Androida 4.0.4 dla SGS2

A więc tak: Mam problem w moim Samsungu, bo po poszukiwaniu aktualizacji dla Androida nie znajduje jej, a data premiery łatki była 28 marca, więc już sporo czasu temu. Smartfona kupiłem w normalnym sklepie, więc nie ma mowy o tym, że operator jakiejś sieci ogranicza aktualizację. A Wy, użytkownicy Samsunga Galaxy S II, macie Androida 4.0.4? Proszę o pomoc.

Czasami tak jest, że nie wykrywa aktualizacji, mimo iż ona jest dostępna.

Osobiście polecam na forum android znaleźć oficjalny rom 4.0.4 dla SGS2 (niebrandowany) i wgrać go przez Odina. Wszelkie instrukcje znajdziesz na takim forum. Będzie potrzebne zrobienie kopii danych i aplikacij, bowiem instalacja przez Odina to czysta instalacja, a nie aktualizacja.

Wiesz, najpierw próbowałem aktualizację przez Kiesa, ale pojawiał się jakiś błąd aplikacji i nici, więc aktualizowałem ze smartfonu (aktualizacja modemu, bo Android już już zakupiony z wersji 4.0.3 - nie brandowany). Zobaczę jeszcze przez tego Odina, ale to jak wrócę do domu. :slight_smile:

Czytałem też na różnych stronach, że Google nie dało aktualizacji 4.0.4 do SGS2. Może teraz coś się zmieniło. Zobaczę.

Ale dzięki. :slight_smile:

Nie ma jeszcze aktualizacji dla SII i Note do Androida 4.0.4. Obecnie dostępna jest tylko oficjalna wersja 4.0.3. Kilka dni temu pojawił się jednak nieoficjalny ROM (wyciek) Androida 4.0.4 dla SII (chińczyk). Jeśli Cię to interesuje do pobrania jest z Sammobile.

Generalnie myślę, że na oficjalna aktualizację SII i Note do wersji 4.0.4 trzeba będzie poczekać kilka miesięcy, bo z tego co słychać to zarówno SII jak i Note nie otrzymają aktualizacji do Jelly Bean 4.1. Dostaną jednak nowości w nim zawarte w postaci Value Pack podczas aktualizacji do Androida 4.0.4

  1. A4.0.4 jeszcze nie ma oficjalnie…

  2. ODRADZAM używanie ROMów nieoficjalnych, chyba, że są to baaardzo popularne i znane modyfikacje (np. CyanogenMOD)

  3. Po więcej informacji zapraszam TUTAJ a w szczególności zapraszam do zapoznania się z tematem dot. oficjalnych ROMów do SGS2. Masz tam również instrukcje jak poprawnie wgrać nowy soft inną drogą niż przez KIESa, oraz wiele innych informacji…

DeVertus ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę zapoznać się w pierwszej kolejności z regulaminem forum, a następnie z tym tematem. Po zapoznaniu się proszę poprawić tytuł tematu, używając przycisku zmien.gif

Samsung 5 lipca rozpoczął aktualizację Samsunga Galaxy S II do Androida 4.0.4 od Rosji. Już i inne kraje Europejskie dostały aktualizację, więc niedługo i Polska dostanie. :slight_smile:

Dopiero kilka dni temu się o tym dowiedziałem. :slight_smile:

Właśnie się ukazał 4.0.4 oficjalny polski dostępny przez Kies oraz OTA

Product Code: GT-I9100LKAXEO

Latest firmware: I9100XXLQ7/I9100OXALQ7/I9100XXLQ6/I9100XXLQ7