Aktualizacja androida 4.0.4

Cześć mam dosyć dziwny problem nie mogę zaktualizować androida w Samsungu Galaxy s2. Wchodząc w Ustawienie-i o telefonie nic nie ma.

To nie jet żaden dziwny problem, dziwne jest to, że nie zapytałeś o to na specjalistycznym forum dotyczącym SII lub ogólnie androida.

Po prostu producent tego telefonu ne udostępnia aktualizacji do tego starego modelu.

Możesz tylko zaktualizować do nieoficjalnej wyższej wersji ale na własną rękę. W sieci pełno jest poradników na ten temat.

Właśnie oto chodzi czytałem o tym i ten telefon jest zaktualizowany do wersji androida 4.2.2 

Najnowszy Android dla SII I9100 to 4.1.2

4.2.2 jest dla SII Plus I9105 i SII Plus z NFC.

I ja mam tego z nfc tylko przywiozłem go sobie z Anglii i to może mieć jakieś znaczenie ?

Może masz brandowanego i przez to nie ma aktualizacji. W każdym razie odinem możesz wgrać czystego androida w najnowszej wersji.

Dzięki dziś zobaczę z tym odinem. A.mam pytanie o csc ją mam amn i czytałem że dla Polski jest xao i ma to jakąś różnice ?

Jeśli chcesz mieć polski język to wgrywasz xao.

A odin ma w sobie już wszystkie aktualizację do androida czy trzeba ściągać jakieś paczki ?

Odin jest tylko narzędziem do wgrywania oprogramowania.

Samo oprogramowanie musisz pobrać osobno.

Skąd? Wpisz w google stock 4.2.2 i model twojego telefonu i aż Cię głowa zaboli od wyników :slight_smile:

A może już to zrobiliscie i macie stronę sprawdzana do ściągania takich. A i tylko ściąga odina pobiera androida i tyle ? Nic nie muszę ustawiać w telefonie oprócz debugowania usb ?

I zapomniałem dodać że to samsung galaxy s2 i9100P z Nfc

Pobrać możesz np. tutaj http://forum.android.com.pl/topic/101047-i9100-xwlss-jb-412-niebrandowany-polska-xeo-adaptacja/

A coś trzeba ustawić w telefonie czy ściągam do podłączam telefon i odin wszystko załatwia ? bo tak szczerze powiem ja pierwszy raz bawie sie w takim stopniu w Androidem 

Instalujesz sterowniki.

Odpalasz Odina wskazujesz plik/pliki z softem.

Odpalasz telefon w trybie wgrywania oprogramowania.

Podpinasz USB.

Klikasz Start i czekasz.

To tak ogólnie resztę wyczytasz na forum androida.