Aktualizacja Androida i czarny ekran w smartfonie

Witam. Mam pytanie. W tamtym roku pzredłużyłem umowę z T-mobile i wziąłem Samsung Galaxy Ace 2 z systemem Android 2.3.6. Według tego artykułu dostępna jest nowa wersja  http://www.t-mobile-trendy.pl/artykul,6687,jest_aktualizacja_galaxy_ace_2_mozecie_pobierac,technewsy,20.html a mimo to u mnie nie wykrywa nowej wersji systemu. Co mam zrobić aby zaktualizować?

I jeszcze jedno pytanie. Czemu czasami znika mi tapeta w smartfonie i ekran jest czarny i są ikonki. Pomóżcie mi.:slight_smile: Pozdrawiam

Wejdź do Aplikacji , tam znajdź Aktualizator.

 

Wymuś zatrzymanie, wyczyść dane, wyczyść pamięć podręczna , przywróć domyślne. 

I uruchom ponownie telefon. 

 

 

 

Czego mam wymusić zatrzymanie? 

Wyłączysz go. Po ponownym uruchomieniu uruchomi się sam. 

Byłbym ostrożny z aktualizacją Ace2, są gigantyczne problemy z JB i lepiej zaktualizować go Odinem, dzięki czemu zyskasz więcej pamięci RAM i telefon nie będzie się zacinał. 

 

A jak się nie boisz, to szczerze polecam wgrać jakiegoś customa np. Cm 10.2 od TeamCanjica, Resurrection ROM albo CM 11 od TEamCanjica, to świetne dopracowane ROMy i telefon dostaje dosłownie nowe życie. 

 

http://forum.android.com.pl/f697/

http://samsung-updates.com/device/?id=GT-I8160     Galaxy Ace 2    GT-I8160    TPL    I8160XXNB1        4.1.2    10.02.2014 to jest T-mobiel najnowszy  .Jeśli chcesz z brandem T-mobie to ściagnij go i wgraj Odinem.Chyba ,że chcesz moda tak jak kolega wyżej napisał to co innego.