Aktualizacja androida?


(Shadow2262) #1

Witam. 

Od pewnego czasu zacząłem się interesować Systemami Android. Dopiero zaczynam "zabawę" z tego typu sprawami i chciałem się dowiedzieć czy w telefonie Sony Xperia J można zainstalować wyższą wersje niż jest. Mam 4.1.2 a aktualizator nie wyszukuje nic nowego. Można jakoś wgrać ręcznie aktualizacje? Oczywiście wiem, że wtedy przerywam gwarancje i jestem świadom wszystkich "skutków ubocznych". 

Pozdrawiam, Damian


(Mwmondo) #2

Witaj,

 

To co Chciałbyś zrobić to zmiana romu, po której tracisz gwarancję. Wszelkie informacje (Romy, Botloadery, instrukcje) możesz znaleźć na forum:

http://forum.android.com.pl/forum/634-rom-y-modyfikacje/

 

Pozdrawiam,

Morson


(kuba3351) #3

Jeszcze jest forum xda developers, co prawda angielskie, ale sławne z dużej ilości ROMów i magików którzy potrafią prawie wszystko: http://forum.xda-developers.com/xperia-j-e


(Bspozycja) #4

Ja korzystałem z forum,xda, ale uważaj żeby nie uwalić telefonu :wink: Mi na szczęście się nie udało.


(Aleksyv91) #5

Osobiście nie polecam Ci wrzucanie jakiś mocno zasobożernych romów na ten telefon. Xperia J jest bardzo budżetowym telefonem, co czuć, zwłaszcza gdy używany jest jedynie jako telefon zapasowy, a na codzień posiadasz coś mocniejszego, jak Galaxy S IV w moim przypadku. Z tego co mi wiadomo to Cyanogena na ten konkretny model nie ma i nie będzie bo producent nie ma zamiaru go wspierać, a to by był teoretycznie jeden dobry rom na ten telefon. Ale w takim wypadku zostaje Ci trwać przy JellyBeanie.