Aktualizacja Androida

Witam, pisze tu dziś z pytaniem czy jest możliwość zaktualizowania telefonu Huawei G6 LTE z wersji androida 4.3 na wersję 4.4 ? Nie próbowałem na razie poprzez wybranie z ustawień “Aktualizacja systemu” by nie popełnić jakiegoś błędu albo czegoś, wolę pierw się upewnić czy coś takiego jest możliwe itp. Z góry dziękuje za jakąś pomoc.

Wydaje się, że nie http://consumer.huawei.com/pl/support/products/technicalspecs/g6-l11-pl.htm

Są jakieś custom ROMy ale jeśli boisz się kliknąć w celu sprawdzenia aktualizacji, to nie polecam kombinowania :wink:

Wiem, że miał wyjść android 4.4 oraz EMUI 3.0 ale nie wiem czy już wyszedł czy porzucili ten pomysł.

Po prostu nie jestem pewny czy poprzez zaktualizowanie systemu nie strace gwarancji, która jest jeszcze aktywna.

Jeśli będziesz tylko aktualizował oryginalne oprogramowanie to na pewno gwarancji nie stracisz.

Okej, a może ktoś tu będzie wiedział dlaczego HiSuite nie wykrywa mi telefonu ? Dodam, że tryb debugowania USB jest włączony, jednak po podłączeniu telefonu pod komputer żadne okno dialogowe w telefonie nie wyskakuje.

Spróbuj na innym kablu, nie każdy ma piny do transmisji danych.

Ten ma, bo jednak na LG L5 dało rade przesyłać dane z kompa i na odwrót, tylko w tym telefonie coś działac to nie chce.

Sprawdź na innym komputerze jeśli masz możliwość. 

Na innym komputerze to samo, też go nie wykrywa