Aktualizacja antywirusa Bitdefender Internet Security 2015 do 2016

Mam aktualną licencję i klucz aktywacyjny do Bitdefender Internet Security 2015. Przedstawiciel Bitdefender w Polsce (marken.com) twierdzi, że nie mogę użyć ważnego klucza do uaktualnienia wersji 2015 do wersji 2016 bo klucz jest zbyt długi (klucz kupiłem z wersją pudełkową w MediaMarkt). Marken proponuje mi wykupienie nowej licencji na wersję 2016 lub wykupienie dodatkowych usług. Czy spotkaliście się z taką próbą naciągania

Witam sprawdź tutaj

http://bitdefender.pl/jak-za-darmo-zaktualizowac-oprogramowanie-w-starszej-wersji-do-wersji

Wydaje mi się że po przekształceniu klucza wszystko powinno być ok

Mam zbyt długi klucz. Marken twierdzi, ze nie może go zaktualizować (klucz powinien mieć 7 lub 10 znaków, a mój klucz z wersji pudełkowej kupionej w MediaMarkt ma 20 znaków). Ciekawe, że w zeszłym roku dało się pobrać upgrade do 2014 na 2015 na dotychczasowym kluczu) Poddaję się, po zakończeniu licencji kupuję jakiś inny antywirus, Marken działa jak TPSA…dzisiaj nie istnieje …czego im zyczę

Ale co ma jakiś Marken (swoją drogą, co to za ustrojstwo?) do Bitdefendera.

Tak jak napisał tosiekbu, próbowałeś przekształcić klucz?

Marken to oficjalny dystrybutor Bitdefendera w Polsce.

Polska wersja programu tworzona jest przez nich (tłumaczenie).

Dlatego Polecam używać Bitdefendera w wersji angielskiej, szybsze aktualizacje programu :slight_smile:

Bitdefender w tym roku wprowadził nowy system licencjonowania, stąd te problemy. W przyszłym roku już nie powinno być takich problemów :slight_smile:

Central Bitdefender nie przyjmuje klucza bo jest zbyt długi (powinien mieć 7 lub 10 znaków), więc nie mogę przekształcić obecnego klucza na klucz do wersji 2016

No to pewnie pakiet troszkę tańszy był przy zakupie (niby cena promocyjna) ale nie możesz wykonać uaktualnienia i raczej nic tym nie zrobisz