Aktualizacja AVK

Mam AVK od ponad pol roku, a teraz gdy chce aktuazlizowac baze danych wirusow to mnie dlugo laczy i do tego nie sciaga tej bazy. Wyskakuje komunikat: „nie mozna polaczyc sie z serwerem G DATA”.

Ma ktos AntiVirenKit v 12 i podobny problem, czy to tylko u mnie sie co takiego dzieje !!

Helpa albo po prostu fast answer zeby mozna bylo porownac i zebym sie troszke uspokoil… 8)

A subskrypcje wykupiłeś na następny rok?? :smiley:

He ?? Co slucham ze niby jaka subskrypcje ?? Co to takiego ?? Przy instalowaniu tego antywirka nie musialem wykupywac zadnej subskrypcji… to niby dlaczego teraz bym to musial robic ?? :o

Jestem zszokowany i bardzo zaskoczony, no chyba ze nie wiem co to jest subskrypcja 8)

Kupując program antywirusowy zapewniamy sobie aktualizację baz wirusów przez internet bądź w inny sposób (np płyty CD wysyłane drogą pocztową) na określony okres czasu (czas trwania subskrypcji). Po upływie tego okresu i nie wykupieniu dalszej subskrypcji aktualizację są niedostępne.

Jaką wersję masz zainstalowaną?? Czy jest pełna wersja czy ewentualnie trial ??

Trial z działającą aktualizacją przez rok. Marne szanse. :stuck_out_tongue:

To ta wersja

:arrow: http://www.dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&id=341&t=30

Kolega powinien odwiedzić:

:arrow: http://www.gdata.pl/cgi-bin/easyshop.cgi

A przeciez pisalem:

Oj to nie dobrze… niestety to byl moj pierwszy antywirus, za ktorego zaplacilem, a jeszcze teraz musze placic :frowning: Chyba nie pozostaje mi nic innego jak kupic przedluzenie :cry: tak ?? :-k

A czy do darmowych programow antywirusowych, takich jak avast jest tez cos takiego jak “wykupowanie subskrypcji” ?

Jeżeli chcesz go dalej używać i aktualizować bazy wirusów to Tak.

Nie :smiley:

Teraz juz wszystko wiem… Dzieki Chlopaki :rotfl:

drogi ‘‘Kliencie’’, kupując program zapłaciłeś nie tyle za aplikacje, którą zainstalowałeś (równie dobrze mogłeś ją ściągnąć z sieci) ale przede wszystkim za prawo do korzystania z tego co najważniejsze w antywirusie, poza samymi rozwiązaniami programowymi , aktualizacji . Mówi się , że za zakup programu masz prawo do rocznej darmowej aktualizacji, tak naprawde to te pieniądze płacisz właśnie za ten dostęp do update. Przez cały rok korzystasz z pracy firmy, która śledzi ,analizuje zagrożenia wirusowe i wypuszcza na nie stosowne szczepionki , aktualizuje rownież samo oprogramowanie, czyli pliki antywirusa , ktore możesz pobrać .Za to właśnie płacisz zasadniczo. Koszt ten jest wiekszy przy pierwszym zakupie bo nabywasz program wraz z prawem do aktualizacji, po roku korzystasz z przywileju i płacisz tylko za dostęp do samych aktuazliacji ( w AVK to ok 90 zl , firma wysyła Ci darmowo nową wersję programu na krążku,w tym wypadku AVK 2004) . Pocieszę Cie,że w innych odpłatnych antywirusach koszt rocznej subskrypcji jest znacznie większy, ile w Nortonie :wink: ,odradzam przesiadke na darmowe.

Powinieneś w mailu otrzymać od AVK informacje,że kończy Ci się subskrypcja i ,że musisz przedłużyć ją o kolejny rok, ale mogłeś zagapić :slight_smile: .