Aktualizacja biosu czy jest dostepna?

hej mam pytanie czy są do tego BIOSU aktualizacje plis pomózcie i jak są to skąd ściągnąć?

tu zamieszcze dane kompa

procesor: AMD Duron, 1400 MHz

płyta główna: ASRock K7S8X v3

BIOS: AMI Data BIOS’u systemowego 07/11/03

Cześć

A masz jakieś problemy z tym komputerem? Masz zamiar instalować jakieś nowe podzespoły? Jeżeli nie to nie widzę sensu aktualizacji BIOSu.

Ale jeżeli bardzo się upierasz to wszystko znajdziesz na stronie producenta:

http://www.asrock.com/mb/SiS/K7S8X%20R3 … ad&os=BIOS

Tylko pamiętaj że jeżeli źle przeprowadzisz aktualizację bądź np. komputer nagle się wyłączy to możesz mieć później problem z włączeniem komputera.

no wiesz co czasami dysk wydaje dziwek “pi,pi,pi” i sie zatrzymuje a po resecie znowu działa i nie wiem co to i sobie pomyślałem że ta aktualizacja pomoże

Cześć

Więc na początek przetestuj dysk twardy, może już niedługo całkowicie padnie :wink:

Bardziej prawdopodobną przyczyną jest usterka dysku lub zasilacza. Zostaw bios w spokoju.

ale wiesz co zrobiłem sobie format i to po tym zaczął tak robić a wcześniej ok było a czym mam przetestować???

MAM WINDOWS XP

Cześć

Pobierz program HDTune, wklej na forum zdjęcie przedstawiające zakładkę Health. Ktoś na pewno sprawdzi w jakiej “kondycji” jest twój dysk.

Dodatkowo przetestuj go pod kątem bad sectorów (tylko odznacz opcję Quick Scan).

24964853987784352634.jpg

Cześć

Oczywiście chwilę to potrwa :wink:

no zrobiłem i same zielone kwadraciki były ale zapomniałem zdjecia zrobić

więc co jest z dyskiem??

Dodane 28.02.2013 (Cz) 19:06

ODPOWIE KTOŚ?? PROSZE