Aktualizacja do 20H2 nie chce się wykonać

Nie naprawią. Ten program to zawsze było najgorsze badziewie, a od W10 problemy tylko się nasiliły.

Ty masz zacząć kupować legalnie oprogramowanie/gry, a nie szukać antywirusa, który Ci ułatwi piracenie :stuck_out_tongue_winking_eye:

Tu mowa wyłącznie o piraceniu?? Na przykład była blokowana pewna odmiana Arkanoida nabyta legalnie. Poza tym był blokowany DosBox, czyli emulator DARMOWY systemu DOS. Dodatkowo Avast kasował pliki fajnego softu o nazwie “WO Mic”. Pozwala on na udostępnienie mikrofonu z telefonu do kompa.

No i co ty powiesz?

Powiem: false-positive Avasta.

Dobra, nie kłóćmy się. Wywaliłem Avasta i chyba dobrze, bo… Zaczął mi działać Need For Speed Heat haha :smiley:

Tak się nie robi, ta opcja zwraca komunikat, by uaktualnienie uruchomić z poziomu sprawnego systemu:

Ok. Poprawiłem to.

1 polubienie

Ja nie wiem czy czasem nie powrócę do Avasta.
Korzystałem z niego jakieś 10 lat i n7e miałem nim większych klopitow poza tym nfs Heat i aktualizacja Windowsa

Najlepiej i tak jest usuwać zewnętrzny antywirus, uaktualnienie go do wersji kompatybilnej z nowym Windows to nie gwarancja że nie zaburzy procesu uaktualniania systemu.

Wgrałem Avast’a.
NFS Heat śmiga
System aktualny
No więc jestem zadowolony póki co.

Nie wiem dlaczego tak trzymasz się tego Avasta. Wiem darmowy ale to Defender też darmowy a dziś już lepszy. Ja mam Bitdefendera. Na 5 urządzeń wersja Total z licencja przedłużana co 3 do 9 miesięcy za 4-7 zł. Polecam.

No on mi pasuje i tyle.
Co myślicie o Kaspersky Free? Mój brat ma.

Tego ruskiego szpiega radzę nawet nie kupować. Mam po nim złe wspomnienia i ostatni raz jak go miałem w 2014 gdy wygasała licencja uniemożliwiał mi przeglądanie internetu, aż go usunąłem. Zamiast stron miałem komunikaty “napraw swój system” czy coś podobnego i w ten sposób proponował mi reimage repair i restoro, a są to złośliwe programy, również od Ruskich, które na niby naprawiają system i do tego trzeba za nie płacić w pewnym momencie naprawy co wygląda na próbę wyłudzenia pieniędzy. Inne antywirusy mają je za zagrożenie, więc po tym wszystko osądziłem

Po pierwsze: to nie rosyjski twór, a czeski. Po drugie ty złapałeś prawdopodobnie jakiś syf i to on blokował internet. Po trzecie: uwierz mi, ja nie mam kłopotów. Moja rodzina też z niego korzysta i jest git.

Co sądzicie o Kaspersky Free?

1nnn1z