Aktualizacja do nowej wersji Androida

Witam. Jestem świeżym użytkownikiem Androida- do tej pory używałem wyłącznie telefonów z mobilnym Windowsem, ale brak wsparcia dla Skype zmusił mnie do pożegnania się z bólem z Windowsem na moim telefonie. Androida uważam za system tragiczny i mocno przekombinowany, no ale trudno nie miałem innego wyjścia. Mój telefon to budżetowy Acer Liquid Z330 z Androidem 5.1.1 Lolipop. Pytanie jest następujące: czy jest może jakiś sposób uaktualnienia mojego telefonu do najnowszej wersji systemu Android 7.0 Nougat ? Jasne jest że ten budżetowy telefon nie posiada oficjalnie takiej możliwości aktualizacji do najnowszej wersji Androida, ale może jest jednak jakiś inny sposób na taką aktualizacje ?? Coś czytałem o Cyanogenmod ale podobno już umarł. Może jest jeszcze jakiś inny sposób ? Z góry dziękuję za wszelkie porady i informacje :slight_smile:

Nikt nie odważy się stworzyć nowej wersji Androida na niszowy, w dodatku mocno przestarzały już telefon. W praktyce jeśli oczekujesz nowszego Androida, czeka cię zmiana słuchawki.

1 polubienie

Ok rozumiem. Dzięki za info

Tak jak mówi Longhorm,zapomnij o aktualizacji na telefon z niskiej półki fakt możesz szukać jakiegoś custom romu ale to niewiele tak naprawdę Ci da.
Odnośnie Android-nie takie zło jak malują;)

Na razie jestem wkurzony, bo co chwilę wyskakują mi same reklamy na tym całym androidzie, więc może przy okazji proszę o poradę jak te reklamy zablokować. Jaki program polecacie ? Szczególni chodzi o reklamy wyskakujące z systemu, nie z przeglądarki. Dzięki

Zainstaluj Malwarebytes for Android i ewentualnie zrób skan. Praktycznie wszystkie reklamy powinny zniknąć. Programu nie usuwaj. O ile oczywiście samemu nie wgrałeś appki, która bruździ w systemie.

Tak zrobię. Dzięki :slight_smile: