Aktualizacja do Windows 10 po terminie – czy jest to jeszcze możliwe?

Witam. Posiadam laptopa Hp EliteBook 8470p z domyślnie zainstalowanym Windowsem 7 64bit. Profesional. Jako ,że kończy się wsparcie tego systemu chciałbym przejść na Windows 10. Pytanie czy jest jakiś sposób by zrobić to teraz tak by system był dalej legalny?

Niedawno sprawdzałem i klucze od Win7 nadal są przyjmowane przez Win10.

Jak pisał kolega, zainstaluj W10 na czysto na kluczu z naklejki W7

Najlepiej uaktualnij z Windowsa 7 do Win 10 Pro używając aplikacji dostępnej na stronie
https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10


Ale uruchom instalator z poziomu systemu Windows.

Najlepiej czysta instalacja a nie podniesienie W7 do W10

2 polubienia

Czysta instalacja może na tym etapie nie działać. Ja tak kiedyś zrobiłem i jest ok (oczywiście dawno po udostępnieniu uaktualnienia).
Microsoft zapisał numer seryjny komputera/płyty głównej i na jego podstawie jest aktywacja.

Media Creation Tools i uaktualnienie z zachowaniem wszystkiego. Potem czysta instalacja odpowiedniej wersji po upgrade.

Zgadza się! Robiłem to wczoraj, 1-go stycznia 2020. Klucz z nalepki (legalny!).

Nie każdy klucz W7 przyjmuje. Robiłem kumplowi i instalator W10 nie przyjął przy wpisaniu klucza, to musiałem zrobić, co napisałem powyżej.

My piszemy o kluczach box, a nie oem refurbiuszszesz czy kij innych wynalazkach :wink:

Cóż u mnie Windows 10 przyjął klucz oem w 2015 i cały czas mogę go wpisywać podczas instalacji Windows 10. Z Oem Windows 7 PRO dokładnie ten klucz. Box powinien przyjąć bez problemu. Gorzej z preinstalowanym systemem. I tutaj potrzebny upgrade a potem czysta instalacja. :joy: