Aktualizacja do windowsa 10

Witam orientuje się ktoś skąd lub jak pobrać aktualizacje do windowsa 10 build 15042 ? w windows update żadna aktualizacja się nie pokazuje obecnie mam wersje 1607

15042

przez internet download manager cos sie nie chce pobierac musialem wylaczyc teraz pytanie tam sa dwa pliki ktore z nich pobrac ?

W opisach plików masz zaznaczone, że jeden jest do 32-u bitowej wersji systemu, drugi do 64-o bitowej. Pobierz ten, który jest odpowiedni dla Twojego systemu.

można zainstalować tą aktualizacje z poziomu windowsa czy najlepiej formata zrobić ?

Z doświadczenia wiem, że czyste instalacje Windowsa, są najlepsze.

Zaraz zaraz… coś się tu nie zgadza. 1607 to wersja oficjalna wydana w lipcu 2016, a ty chcesz pobrać 15042 która jet wersją testową przeznaczoną dla członków programu Windows Insider. Aby pobrać tą wersję, musisz w ustawieniach systemu dołączyć do “niejawnego programu testów” i najpóźniej za 2 dni, Windows Update sam zaktualizuje Ci system do tej wersji.

wczoraj dołączyłem do testów być może mogłem jeszcze poczekać ale już nie ważne pobrałem z neta i zinstalowałem