Aktualizacja forum, nowszy czat, itd

No to pozostaje pomyśleć jak obliczyć rozmiar z odjęciem pola pisania.
Wolałbym zostawić to gdpelicanowi.

Ciekawa sprawa:

W prawym dolnym roku okna czara znalazłem opcję rozszerzania czatu. Szkopuł w tym, że aby rozszerzyć to trzeba przesuwać kursor po kawałeczku, do krawędzi ekranu. Jak już sobie rozszerzymy to mamy taki efekt na FF 57. Tak jakby czat był pod forum.

pokombinuje coś z direction: rtl; text-align: left;, coś rozwala za bardzo.

https://www.w3schools.com/code/tryit.asp?filename=FLR1SEEJXOYF - a na prostym elemencie działa.

Faktycznie :smiley:


Jest pod suwakami, ale nad postami :wink:

Myślałem, że to błąd przez rozciąganie ręczne, ale po naciśnięciu przycisku rozciągnięcia czatu na cały ekran dzieje się to samo. No i racja, widać tylko suwak. Na większych tematach możesz sobie pojeździć suwakiem i zobaczyć co wypadło. Jak to moja kobieta mówi “Wpuść informatyka do domu, a wszędzie będzie szukał niedociągnięć”. Taki życiowy pentester. Ja np potrafię się przywalić do zacinającej się szuflady i muszę nią machnąć tak z 10 razy jak jestem u kogoś.

Moim zdaniem ta opcja pełnoekranowa miałaby więcej sensu otwierając czat w nowym oknie przeglądarki.

1 polubienie

Jak coś to poprawia omawiany z-index: 1000 lub 999

ale oba dla funkcji odpowiedz (reply) wymagały by przeliczania wysokości by nie zasłaniały odpowiedzi (1000) lub było możliwe pisanie na chacie (999).

Jest kolejny bug. Teraz po zakończeniu edycji swojego wpisu na czacie i naciśnięciu klawisza ENTER kasuje się cały wpis, wcześniej było normalnie tzn. po edycji wpisu i naciśnięciu klawisza enter wpis pojawiał się na czacie, powiadomień z czatu nadal nie ma. Powiem tak, to nowe forum to jeden wielki bubel i są z nim same problemy.

1 polubienie

No, ale wiesz ile odsłon generuje narzekanie na nowe forum? Perpetuum mobile :laughing:

2 polubienia

U mnie tak się nie dzieje jak chcesz pisać elaboraty podzielone na paragrafy to działa:
shift+enter

Hej,

Dziwne, bo mnie nie udało się takiego buga odtworzyć na najnowszym Firefoxie w wersji x64.

Pozdrawiam,
Dimatheus

Widzę domena z dawnego silnika forum padła i nie wyrobiła się systemowa usługa kopia lokalnych grafik w nowym silniku forum.