Aktualizacja forum!

Witam!

Dzisiaj zostało zaktualizowane nasze forum. Wśród poprawek, jakie wprowadziliśmy na forum pojawiły się “przyjazne urle”, kanały RSS oraz drobne poprawki w funkcjonalności forum. Jeżeli zauważylibyście jakieś nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem forum to byłbym wdzięczny za informację na PW na ten temat :wink:

  1. Podczas przechodzenia do pierwszego nieprzeczytanego postu w temacie, “pomarańczowa karteczka” przed nazwą tematu prowadzi jednak na stary adres URL.

jako separator w 'u lepiej widziałbym punktor lub 2 dwukropki niż dywiz. Zlewa się on z pozostałymi dywizami w tytule (w nazwie tematu, oraz przed nazwą przeglądarki).

Przy próbie dodania wątku do zakładek lub obserwowanych wywala błąd "pętla przekierowania"pod Firefox.Pod IE8 nic się nie dzieje.Nawet błędu nie zwraca.

@przemo1412: aktualnie opracowywana jest poprawka dla takich adresów. dziękuję za zgłoszenie.

Dodane 05.06.2009 (Pt) 10:48

Poprawione :slight_smile:

pisałem na PW, nie było odpowiedzi, napiszę i tutaj

na stronie głównej brakuje mi tego : Strona główna - forum.dobreprogramy.pl - przeglądarka

Bez tego nie wiadomo na jakiej właściwie “stronie głównej” jesteśmy

Pisałem już o tym.

Masz favikonę. Poza tym nie wystarczy ci wiadomość, że jesteś na forum? Przecież jeśli ktoś szuka pomocy, raczej niezbyt go interesuje, z jakiego forum wątek aktualnie czyta.

ale chodzi mi tylko o stronę główną, nie o resztę podstron z wątkami. po prostu wchodzisz - widzisz gdzie jesteś, jak na vortalu

, tak tutaj: Strona główna - forum.dobreprogramy.pl.

zachacza o absurd sam tytuł Strona główna

Masz przecież:

favicon.ico

Co należy interpretować jako:

(forum.)dobreprogramy.pl - strona główna

głupie pytanie jak włączyć rss’y?

niestety na obecną chwilę RSSy wytworzyły zbyt duże obciążenie serwera. Mam nadzieję, że one wrócą. Możliwe, że wraz z aktualizacją forum do zapowiedzianej dzisiaj wersji phpBB, która ma wyjść w przeciągu dwóch miesięcy.

ok. Dzięki za info.