Aktualizacja i wywalona licencja

Zaktualizował się właśnie, i komunikat dostałem–zarejestruj windę. No nie poszło. Nawet ręcznie klucz wpisałem. Oryginał home. Samo wskoczy po czasie, czy znowu jakiś bug aktualizacji?
System nie grzebany, mam tam 3 gierki i antyvira.

W tym miejscu podałeś ten klucz?

Jeśli nie, to zostałeś oszukany przez hakerów.

Wciśnij kombinację klawiszy Windows key + R, by przejść do polecenia Uruchom administrator . Wpisz cmd i kliknij Enter. Po otwarciu okna dialogowego, wpisz polecenie

slmgr / ipk 12345-12345-12345-12345-12345
slmgr / skms kms.xspace.in
slmgr / ato

Nie ponosimy odpowiedzialności za jakiekolwiek konsekwencje.

Co to znaczy “zaktualizował się”? Chodzi o poprawki zbiorcze, o aktualizację do nowszej wersji, o aktualizację z 7 do 10?
Skąd ten oryginalny system masz? Licencja cyfrowa, klucz na pudełku? Tyle pytań na które można było odpowiedzieć już w pierwszym poście. Opisuj dokładnie problem a nie ogólnikami bo nikt tu nie ma magicznej kuli, która zna odpowiedzi na wszystkie pytania.

Po 3 restartach “zaskoczył” i 5 razy wciskałem aktywuj. ■■■■ co za cuda.

Żadne cuda. Może były problemy chwilowe z połączeniem przed odnowieniem licencji. Takie rzeczy się zdarzają.

Bo niedziela, to serwery wolniej działają ::slight_smile:

Windows jest aktywowany za pomocą usługi aktywacyjnej Twojej organizacji Oznacza to, że weryfikacja KMS nie mogła zostać przeprowadzona, a pewnego dnia licencja wygaśnie. :thinking:

Ale wszystko było OK do dzisiejszej aktualizacji. Fakt, że windy z tydzien nie odpalałem. Ale co, licencja się zmieniła czarodziejsko?
Ta infolinia microsoft to jeszcze działa? Będe trąbił jutro jak nie zaskoczy normalnie.
Używam do 3 gierek, ale ma działać. Klient płaci klient wymaga.

Domena wygląda na wygaśniętą…

delikatne ładowanie po uj? czy jak to tam sie nazywa?:slight_smile: