Aktualizacja IE z wersji 6 do 8

Na systemie XP mam przeglądarkę IE 6, chciałabym ją zaktualizować do wersji 8. Czy powinnam najpierw przeprowadzić aktualizację do wersji 7, następnie do 8 czy też można od razu do wersji 8.

A Windows Update sam nie pobiera?

Jeśli nie chce Ci się “samo” zaktualizować przez Windows Update, to możesz od razu zainstalować wersję 8.

Osobiście polecam IE 9, pomimo iż jest to BETA jest bardzo stabilna.

sobewa , oczywiście, żeby zainstalować IE 8 potrzebny jest LEGALNY system Windows. Dziwię się, ze nie pobrało IE8 w aktualizacjach, ale to pewnie przez to pierwsze. =P~

Ciekawe :wink: Jeśli masz sposób aby ją zainstalować na Win XP to się pochwal. :wink:

Co do legalności jako takiej nie mam zastrzeżeń, wiem jednak (widziałem takie przypadki) że nie ma żadnego problemu z zainstalowaniem IE8 na piracie, łącznie z instalacją przez WU.

Cedar , nie wiem. Domyślam się.

Pobierasz pakiet nawet z Dobrych Programów wersję pod XP i instalujesz,jeśli system jest legal to nic nie stoi na przeszkodzie jest to pakiet IE8-WindowsXP-x86-PLK,powinieneś to zrobić,bo IE6 to starocie i jego obsługa przez portale jest wyłączana

http://ie6.pl/old.html

@greh masz rację, teraz dopiero się nad tym zastanowiłam, aktualizacje mam ustawione na automatyczne pobieranie a przeglądarka nie została zaktualizowana nie tylko do wersji 7 ale i 8. Ponieważ komputer mam w pracy, jutro sprawdzę jak jest z innymi aktualizacjami ale często widziałam, że przy wyłączaniu aktualizacje były i są pobierane.

@Emeryt - 2 bardzo dziękuję, o taką odpowiedź mi chodziło. Dobrze, że można od razu przeprowadzić aktualizację do wersji 8.

@master_zonk6 oczywiście, że system legalny, to komputer firmowy, sama kupuję sprzęt i oprogramowanie. A dlaczego przeglądarka nie została zaktualizowana tego nie wiem, jutro się przyjrzę aktualizacjom.

@Johny ja wiem jak zainstlować IE8, tylko nie byłam pewna czy mogę od razu przeskoczyć z wersji 6 do 8 bez instalacji 7.

Dziękuję wszystkim za pomoc i wyjaśnienia.