Aktualizacja IE z wersji 6 do 8

(sobewa) #1

Na systemie XP mam przeglądarkę IE 6, chciałabym ją zaktualizować do wersji 8. Czy powinnam najpierw przeprowadzić aktualizację do wersji 7, następnie do 8 czy też można od razu do wersji 8.

(greh) #2

A Windows Update sam nie pobiera?

(Emeryt - 2) #3

Jeśli nie chce Ci się "samo" zaktualizować przez Windows Update, to możesz od razu zainstalować wersję 8.

Osobiście polecam IE 9, pomimo iż jest to BETA jest bardzo stabilna.

(Danielm86) #4

sobewa , oczywiście, żeby zainstalować IE 8 potrzebny jest LEGALNY system Windows. Dziwię się, ze nie pobrało IE8 w aktualizacjach, ale to pewnie przez to pierwsze. =P~

(Cedar) #5

Ciekawe :wink: Jeśli masz sposób aby ją zainstalować na Win XP to się pochwal. :wink:

Co do legalności jako takiej nie mam zastrzeżeń, wiem jednak (widziałem takie przypadki) że nie ma żadnego problemu z zainstalowaniem IE8 na piracie, łącznie z instalacją przez WU.

(Danielm86) #6

Cedar , nie wiem. Domyślam się.

(Johny) #7

Pobierasz pakiet nawet z Dobrych Programów wersję pod XP i instalujesz,jeśli system jest legal to nic nie stoi na przeszkodzie jest to pakiet IE8-WindowsXP-x86-PLK,powinieneś to zrobić,bo IE6 to starocie i jego obsługa przez portale jest wyłączana

http://ie6.pl/old.html

(sobewa) #8

@greh masz rację, teraz dopiero się nad tym zastanowiłam, aktualizacje mam ustawione na automatyczne pobieranie a przeglądarka nie została zaktualizowana nie tylko do wersji 7 ale i 8. Ponieważ komputer mam w pracy, jutro sprawdzę jak jest z innymi aktualizacjami ale często widziałam, że przy wyłączaniu aktualizacje były i są pobierane.

@Emeryt - 2 bardzo dziękuję, o taką odpowiedź mi chodziło. Dobrze, że można od razu przeprowadzić aktualizację do wersji 8.

@master_zonk6 oczywiście, że system legalny, to komputer firmowy, sama kupuję sprzęt i oprogramowanie. A dlaczego przeglądarka nie została zaktualizowana tego nie wiem, jutro się przyjrzę aktualizacjom.

@Johny ja wiem jak zainstlować IE8, tylko nie byłam pewna czy mogę od razu przeskoczyć z wersji 6 do 8 bez instalacji 7.

Dziękuję wszystkim za pomoc i wyjaśnienia.