Aktualizacja Kasperskiego

(slawektor) #1

WITAM MAM PyTANIE; dzisiaj kasperski pobrał aktualizacj po której trzeba było zrestartować komputer i od tej pory dzieją mi się dziwne rzeczy z netem zwolnił strasznie prawie wszędzie nie mogę wejść na stronę czekam i czekam nawet teraz żeby napisać ten post musiałem go na chwilę wyłączyć,ma ktoś coś podobnego :o ? niewiem chciałem ściągnąć kacpra jeszcze raz izainstalować i stoi w miejscu nie idzie... kacper orginalny

(Longhorn2009) #2

A ten Kaspersky to oryginalny?

Wybacz mi to pytanie, jeśli tak.

(ArmiaBiałejGwiazdy) #3

zrob loga i podaj! !!

(przemox) #4

• stary, bądź tak miły i nie pisz głupot.

slawektor - mam (a właściwie miałem) dokładnie to samo, prawdopodobnie jest to jakiś błąd. Zacznij od wyłączenia aktualizacji automatycznych i przejdź na ręczne. Następnie każ przywrócić Kaspersky'emu poprzednią wersję sygnatur. Po tym konieczny będzie restart. U mnie to pomogło, a jutro poczekamy na reakcję firmy Kaspersky.

(slawektor) #5

wwedług mnie to kacper ma problem bo jak chciałem ściągnąc kacpra od nowa to z ich strony nie idzie na wszelki wypadek ścągłem eseta i ściągnąłsię cacy, przed chwilą doszła mi od kacpra nowa aktualizacja i po niej już kacpra z ich stron można ściągać idzie co prawda jak krew z nosa ale idzie jeszcze moim skromnym zdaniem jaki ten eset szybki..

(pakeroso) #6

U mnie Kasper wczoraj coś świrował z kluczem - pomimo, że mam jeszcze triala na 11 dni.

Na szczęście po zakończeniu aktualizacji wszystko powróciło do normy.

Polecam zatem jeszcze raz spróbować pobrać aktualizacje baz.

(slawektor) #7

tak właśnie zrobiłem jak pisał przemox przywrócić Kaspersky'emu poprzednią wersję sygnatur a teraz tak jak pisze pakeroso jeszcze raz pobrać aktualizacje baz i narazie jest ok ,na torrenach wysypało już finalnego kacpra może nie długo wskoczy i stąd ten cały galimatias, dzięki . pakeroso jesteś z Torunia mam zamiar składać kompa w Bitlandzie http://www.bitland.pl/ Znasz ją może ,NIE WIESZ CZY JEST OK?