Aktualizacja Kasperskiego

WITAM MAM PyTANIE; dzisiaj kasperski pobrał aktualizacj po której trzeba było zrestartować komputer i od tej pory dzieją mi się dziwne rzeczy z netem zwolnił strasznie prawie wszędzie nie mogę wejść na stronę czekam i czekam nawet teraz żeby napisać ten post musiałem go na chwilę wyłączyć,ma ktoś coś podobnego :o ? niewiem chciałem ściągnąć kacpra jeszcze raz izainstalować i stoi w miejscu nie idzie… kacper orginalny

A ten Kaspersky to oryginalny?

Wybacz mi to pytanie, jeśli tak.

zrob loga i podaj! !!

  • stary, bądź tak miły i nie pisz głupot.

slawektor - mam (a właściwie miałem) dokładnie to samo, prawdopodobnie jest to jakiś błąd. Zacznij od wyłączenia aktualizacji automatycznych i przejdź na ręczne. Następnie każ przywrócić Kaspersky’emu poprzednią wersję sygnatur. Po tym konieczny będzie restart. U mnie to pomogło, a jutro poczekamy na reakcję firmy Kaspersky.

wwedług mnie to kacper ma problem bo jak chciałem ściągnąc kacpra od nowa to z ich strony nie idzie na wszelki wypadek ścągłem eseta i ściągnąłsię cacy, przed chwilą doszła mi od kacpra nowa aktualizacja i po niej już kacpra z ich stron można ściągać idzie co prawda jak krew z nosa ale idzie jeszcze moim skromnym zdaniem jaki ten eset szybki…

U mnie Kasper wczoraj coś świrował z kluczem - pomimo, że mam jeszcze triala na 11 dni.

Na szczęście po zakończeniu aktualizacji wszystko powróciło do normy.

Polecam zatem jeszcze raz spróbować pobrać aktualizacje baz.

tak właśnie zrobiłem jak pisał przemox przywrócić Kaspersky’emu poprzednią wersję sygnatur a teraz tak jak pisze pakeroso jeszcze raz pobrać aktualizacje baz i narazie jest ok ,na torrenach wysypało już finalnego kacpra może nie długo wskoczy i stąd ten cały galimatias, dzięki . pakeroso jesteś z Torunia mam zamiar składać kompa w Bitlandzie http://www.bitland.pl/ Znasz ją może ,NIE WIESZ CZY JEST OK?