Aktualizacja Kaspersky Internet Security 2010

Witam. Jestem legalnym posiadaczem KIS’a 2010 i dziś zanotyfikował mi, że wyszła nowa wersja. Czy jak zainstaluję nową wersję na starszą to czy zresetuje mi stan aktywacji?? Dodam, że instalator nie wykrywa w systemie KIS’a i nie oferuje opcji ‘Uaktualnij’ lub coś w tym stylu [o ile instalator posiada taką funkcję; podejrzewam, że nie].

Z góry dzięki za pomoc.

Normalnie zainstaluj nowsza wersję a klucz sam sobie wykryje.

Nie zresetuje, liczba dni do końca subskrypcji pozostanie dokładnie ta sama.

O jakiej to nowej wersji piszesz?

9.0.0.736 ?

Witam, po raz pierwszy :slight_smile:

Że się podczepię od temat. Otóż po zakomunikowaniu przez KIS 10, że ukazała się nowa wersja (9.0.0.736) pobrałem wymienioną wersje. Po pobraniu starą odinstalowałem i przystąpiłem do instalacji nowej, jakie było moje zdziwienie gdy KIS wywalił mi komunikat ze nie mogę aktywować pobranej wersji moim kluczem-dodam ze wszystko jest full oryginał.

Pozdrawiam!

Nic nie musiałeś odinstalowywać, wystarczyło od razu odpalić instalkę nowej wersji, to tak na marginesie.

Zapewne masz licencję angielską lub amerykańską :wink: . Zainstaluj angielskojęzyczną wersję, jeśli będzie OK, to znaczy, że tak właśnie jest. Kaspersky od tej wersji wprowadził regionalizację kluczy, dlatego polska wersja zadziała tylko na kluczu z polskiego oddziału.

No faktycznie miales racje. Zainstalowalem angielska wersje i ruszylo. Troche kiszka no ale coz…