Aktualizacja motorola razr xt910


(izok1980) #1

Witam wszystkich :slight_smile: Posiadam telefon motorole razr XT910 w sieci orange kupiłem nówkę w komisie bez simloka.Obecnie pracuje w sieci heyah wyszła już nowa wersja androida na ten model,ale u mnie gdy wchodzę w ustawienia> aktualizacje systemowe to wyświetla,że telefon jest aktualny i nie trzeba nic aktualizować.Czy to może być przyczyną ,że mam kartę z innej sieci?.Czy ktoś z was posiadaczy tego modelu dostał już aktualkę do ICS? w sieci orange?

PS.Wiem,że jest ręczna metoda przejścia na ICS,ale wole się nie tykać.

Dziękuję pozdrawiam.


(Bunio) #2

Karta SIM z pewnością nie ma wpływu na możliwość aktualizacji Androida. :wink:

Mam ten sam problem z HTC One S z niemieckiego T-Mo. Poczytaj o debrandingu telefonu na forach o systemie lub głównie o Motoroli, e.g. http://forum.android.com.pl/


(Piotrek2255) #3

Przecież napisał, że nie chce tego tykać więc to uszanujmy :slight_smile:

Karta nie ma znaczenie, liczy się product code. Na pewno aktualizacja jest wypuszczana przez Orange po brandowaniu softu (sic!) z tego co pamiętam Orangutan się trochę ociąga z ICSem dla RAZR.


(Bunio) #4

Szanuję jego zdanie na ten temat, przecież nie zmuszam go żeby przeprowadził debranding bo to jedyne wyjście i must have. Żaden armagedon się nie wydarzył.

Napisałem o tym, żeby się trochę o tym dowiedział, a jeżeli ma jakieś pojęcie, to ja szklanej kuli niestety nie mam.

Można brać debranding pod uwagę, skoro jak sam wspomniałeś, operatorzy (bezcelowo), a nawet i producenci opieszale aktualizują oprogramowanie. :wink:


(Kotkrzys) #5

Mam ten sam problem. Ile można czekać jeszcze na tą aktualizację ?


(Bunio) #6

Polityka wszędzie taka sama widzę, jak zawsze trzeba czekać i czekać…

http://razr-blog.pl/news/2012-08-17/ics … -dostepny/

http://razr-blog.pl/news/2012-08-19/rec … -po-kroku/

http://razr-blog.pl/news/2012-08-24/ofi … -dostepny/


(izok1980) #7

Witam Bunio dzięki za linki ale już je przeglądałem mam tą stronę nawet w zakładkach :slight_smile: Poza tym pisałem już,że zbytnio się nie znam nie chcę uwalić telefonu.Nawet gdybym się skusił to i tak pracuje na linuxie a programy w opisie są pod windows.

Pozdrawiam.

Dodane 16 wrz 2012, o 21:01

aktualizacja już jest :smiley: pozdrawiam.